VMVT atstovai dalyvavo LSMU renginyje „Ateitį planuok šiandien“

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) atstovai praėjusį ketvirtadienį dalyvavo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Karjeros centro organizuotame karjeros dienos renginyje „Ateitį planuok šiandien“, kuriame su studentais pasidalino patarimais būsimos karjeros klausimais ir plačiau pristatė darbo VMVT privalumus.

Nuotoliniame renginyje dalyvavę VMVT ekspertai jaunuolius supažindino su įstaigos veikla, darbo specifika ir pakvietė drąsiai rinktis iššūkius. Šiame renginyje VMVT veikla domėjosi nemažai studentų, kurie plačiau sužinojo ir apie galimybes atlikti praktiką ar, baigus studijas, – įsidarbinti centrinėje VMVT Vilniuje arba regioniniuose departamentuose bei jų skyriuose.

Pasak VMVT direktoriaus Dariaus Remeikos, tokie susitikimai iš tiesų abipusiai naudingi. Jų metu VMVT specialistai turi daugiau galimybių susipažinti su galbūt būsimais kolegomis, o jauni žmonės – lengviau apsispręsti dėl karjeros krypties.

„Vertiname galimybes daugiau pabendrauti su studentais, kurie sėkmingai užbaigę vieną svarbiausių gyvenimo etapų ateitį sieja su veterinarija ir maisto sauga, tai mus labai džiugina. Ypač šiandieninėje situacijoje, COVID-19 pandemijos akivaizdoje, kai visi suprantame, jog „vienos sveikatos” požiūris yra aktualesnis nei bet kada, o veterinarijos gydytojo veikla darosi vis platesnė ir svarbesnė. Stengiamės naujajai veterinarijos gydytojų kartai sudaryti visas sąlygas pritaikyti įgytas žinias praktikoje ir tobulėti, mokytis iš patirtį sukaupusių ekspertų. Esu įsitikinęs, kad tik nuo bendro kolegų veterinarijos gydytojų ir bendraminčių darbo priklausys, kaip ateityje vystysis Lietuvos žemės ūkis, ypač gyvulininkystė ir maisto pramonė, lietuviškų maisto produktų eksportas, ar šalyje gerės gyvūnų gerovė, pagalba gyvūnams, ar augs visuomenės supratimas“, –  pabrėžia D. Remeika.

LSMU renginyje dalyvavę VMVT atstovai taip pat daugiau papasakojo apie savo patirtį, įgytą dirbant Europos maisto saugos tarnyboje (EFSA) nacionalinio eksperto pareigose, bei darbo ypatumus Europos Komisijoje, atsakė į besidominčių studentų klausimus.

VMVT visuomet laukia iniciatyvių, motyvuotų, perspektyvių ir pasiruošusių būsimiems iššūkiams studentų atlikti praktiką maisto saugos, maisto higienos, veterinarijos ir ūkinių gyvūnų veislininkystės, teisės, informacinių sistemų administravimo ir plėtros srityse (plačiau apie laisvas praktikos vietas pateikiama https://vmvt.lt/veikla/praktikos-atlikimas-vmvt).

Konkursus į valstybės tarnybą galima rasti VMVT svetainėje adresu https://vmvt.lt/veikla/konkursai-i-valstybes-tarnyba/karjeros-valstybes-tarnautojai.

Darbo pasiūlymai, pretenduojantiems dirbti pagal darbo sutartį, skelbiami https://vmvt.lt/node/1898.

Atnaujinta:
2021-03-01
Atgal