Tarptautinis projektas „Linkėjimai, maistas“

Kviečiame prisijungti prie Lietuvos vartotojų instituto įgyvendinamo projekto–iniciatyvos, skirtos skatinti aplinkosaugos ir socialiniu požiūriais atsakingus sprendimus kasdieniame gyvenime.

Tarptautinis projektas „Linkėjimai, maistas“, skirtas maisto švaistymo problemai mažinti ir gyventojų sąmoningumui ugdyti. Mat didžiuliai kiekiai žmonėms vartoti pagaminamo maisto atsiduria sąvartyne dėl vartotojų sprendimų. Didžiausias maisto atliekų kiekis maisto grandinėje Europos šalyse susidaro namų ūkiuose. Vadinasi, kiekvieno iš mūsų pasirinkimai ir sprendimai gali lemti kitokią ateitį.

Projekto įgyvendinimo metu jau parengtas šiuolaikiškų informacinių priemonių rinkinys: interaktyvūs testai, leidiniai, vaizdo žaidimai. Šiemet pradedamas mokymų darbovietėse maratonas, namų ūkių bei įvairių organizacijų atstovai bus kviečiami į maisto gaminimo „laboratorijas“ ir kitus viešus renginius.

Plačiau su projektu ir parengtomis priemonėmis bei renginiais galima susipažinti interneto svetainėje www.vartotojai.lt/linkejimaimaistas.

 

Atgal