Savaitės renginiai 2021 06 14 – 2021 06 20

VMVT

Birželio 14 d. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Gyvūnų sveikatingumo ir gerovės skyriaus Vyriausioji veterinarijos gydytoja-valstybinė veterinarijos inspektorė Orinta Rimašaitė ir Skubios veiklos skyriaus patarėja Vilija Grigaliūnienė nuotoliniu būdu dalyvaus Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Gyvulininkystės instituto organizuojamame seminare su Lietuvos veislinių paukščių asociacijos atstovais paukščių gripo kontrolės klausimais.

Birželio 14 d. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Gyvūnų sveikatingumo ir gerovės skyriaus patarėja Kristina Stakytė nuotoliniu būdu dalyvaus Europos Komisijos užkrečiamųjų spongiforminių encefalopatijų darbo grupės posėdyje.

Birželio 16 d. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Gyvūnų sveikatingumo ir gerovės skyriaus patarėja Kristina Stakytė nuotoliniu būdu dalyvaus tarpinstitucinės darbo grupės dėl šunų vedlių ir šunų pagalbininkų įteisinimo Lietuvos Respublikoje posėdyje.

 

Pavaldžios įstaigos

Birželio 17 - 18 d. Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto Bakteriologinių tyrimų skyriaus vyriausioji specialistė Urtė Andriukevičienė ir vyriausioji veteterinarijos gydytoja Irina Rusak dalyvaus nuotoliniuose BRC referentinės laboratorijos (EU RL-BRC, Anses, Prancūzija) mokymuose: Brucella spp. auginimas ir identifikavimas.

 

VMVT teritoriniai padaliniai

Birželio 17 d. 10 val. VMVT Klaipėdos departamentas organizuoja pasitarimą “Geriamojo vandens sauga ir kokybė Klaipėdos apskrityje”. Pasitarime bus pristatyti valstybinės geriamojo vandens kontrolės Klaipėdos apskrityje rezultatai, supažindinta su nauja Geriamojo vandens direktyva, pranešimą perskaitys Radiacinės saugos centro atstovas, pasisakys geriamojo vandens tiekėjai, savivaldybių atstovai. Dalyvauti pasitarime  yra pakviesti Klaipėdos rajono, Klaipėdos miesto, Neringos, Palangos, Kretingos rajono, Skuodo rajono, Šilutės rajono  savivaldybių atstovai ir šių teritorijų vandens tiekėjai. Pasitarimas vyks naudojantis vaizdo konferencijų ir pokalbių platforma „Zoom“. 

 

 

Atnaujinta:
2021-06-15
Atgal