Savaitės renginiai 2019 06 24 – 2019 06 30

Pavaldžios įstaigos

Birželio 25 d. Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto direktoriaus pavaduotojas Darius Nienius dalyvaus Gamtos tyrimų centro organizuojamame suinteresuotų institucijų ir ekspertų susitikime dėl teršalų tyrimų žuvyse metodų bei tarpinstitucinio bendradarbiavimo galimybių (Gamtos tyrimų centras, Akademijos g. 2, Vilnius).

Birželio 25 – 28 d. Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto Maisto produktų mikrobiologinių tyrimų skyriaus vyriausioji specialistė Greta Jonušaitė vyksta į Paryžių (Prancūzija) dalyvauti Europos Sąjungos referentinės laboratorijos 13-jame darbo grupės susitikime dėl koagulazę gaminančių stafilokokų.
 

Teritorinės VMVT

Birželio 26 d. 10 val. VMVT Radviliškio VMVT (Gedimino g. 63A, Radviliškis) organizuoja pasitarimą su privačiais veterinarijos gydytojais afrikinio kiaulių maro ir kitų užkrečiamųjų ligų, užkrečiamųjų ligų plano vykdymo ir kitais aktualiais veterinariniais klausimais.

Birželio 26 d. 10 val. VMVT Lazdijų VMVT organizuoja pasitarimą su privačiais vet. gydytojais dėl afrikinio kiaulių maro situacijos aptarimo, 2019 m. stebėsenos mėginių plano vykdymo ir kiti einamieji klausimai“.

Birželio 26 d. 11 val. VMVT Zarasų VMVT organizuoja susitikimą su moksleiviais tema „Mūsų augintiniai“, kuris vyks Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (D. Bukonto g. 20, Zarasai).

Birželio 26 d. 14 val. VMVT Pagėgių VMVT (Geležinkelio g. 11a, Pagėgiai) organizuojamas susitikimas su ūkininkais tema "Mažais kiekiais vietinei rinkai gaminamų ir teikiamų produktų reikalavimai”.

Birželio 27 d. 9 val. VMVT Kaišiadorių VMVT (Girelės g. 45-5, Kaišiadorys) organizuoja ūkininkams, mažais kiekiais gaminantiems ir tiekiantiems pieną, jo gaminius tiesiogiai galutiniams vartotojams, ar norintiems tai vykdyti mokymus tema „Vietinei rinkai mažais kiekiais gaminamų ir tiekiamų pieno ir pieno gaminių veterinarijos reikalavimai“.

Birželio 27 d. 10 val. VMVT Skuodo VMVT (Algirdo g. 15, Skuodas) organizuoja pasitarimą su privačiais veterinarijos gydytojais tema „Afrikinis kiaulių maras, 2019 m. stebėsenos mėginių plano vykdymas ir kiti einamieji klausimai“.

Birželio 27 d. 10 val. VMVT Trakų VMVT organizuojamas susitikimas su maisto tvarkymo subjektais ir visuomene tema "Mažais kiekiais vietinei rinkai gaminamų ir teikiamų produktų reikalavimai”.

Birželio 27 d. 14 val. VMVT Skuodo VMVT (Algirdo g. 15, Skuodas) organizuoja mokymus ūkininkams tema „Vietinei rinkai mažais kiekiais gaminamų ir tiekiamų mėsos gaminių ir mėsos pusgaminių, pieno ir pieno gaminių veterinarijos reikalavimai“.

Birželio 27 d. VMVT Palangos VMVT Šventosios seniūnijoje organizuoja nemokamą šunų ir kačių vakcinaciją nuo pasiutligės, konsultuos gyvūnų laikytojus gyvūnų sveikatos ir priežiūros klausimais.
Vakcinacija bus atliekama:
13.30-15 val. prie Šventosios seniūnijos administracinio pastato.
15.30-16.30 val. Būtingės sodų bendrijoje (aikštelėje įvažiavus nuo Liepojos plento).

Birželio 28 d. 9 val. VMVT Marijampolės VMVT organizuojamas egzaminas pieno supirkėjų kvalifikacijos pažymėjimams gauti.

Birželio 28 d. 10 val. VMVT Jurbarko VMVT (Muitinės g. 3, Jurbarkas) organizuojamas susitikimas su maisto tvarkymo subjektais ir visuomene tema "Mažais kiekiais vietinei rinkai gaminamų ir teikiamų produktų reikalavimai”.

Birželio 28 d. 12 val. VMVT Ukmergės VMVT organizuojamas susitikimas su maisto tvarkymo subjektais tema "Mažais kiekiais vietinei rinkai gaminamų ir teikiamų produktų reikalavimai. Jų nauda verslui ir vartotojui“. Skundų analizė“.

Birželio 28 d. 13 val. VMVT Šakių VMVT (Vasario 16-osios g. 41, Šakiai) organizuoja mokymus ūkinių gyvūnų laikytojams tema „Ūkinių gyvūnų registravimas ir ženklinimas“.

Birželio 28 d. VMVT Tauragės VMVT (Veterinarijos g. 37, Tauragė) organizuoja susitikimą su bendruomenėmis tema "Mažais kiekiais vietinei rinkai gaminamų ir teikiamų produktų reikalavimai”.

Birželio 28 d. 16 val. VMVT Jurbarko VMVT (Mutinės g. 3, Jurbarkas) organizuoja pasitarimą-mokymus rajono medžiotojų būrelių ir klubų vadovams tema „Veterinarinės priežiūros medžioklėje reikalavimų valstybinė veterinarinė kontrolė, AKM stebėsenos ir kontrolės įgyvendinimas”, bus aptarta afrikinio kiaulių maro situacija ir kiti aktualūs klausimai. Į mokymus pakviesti Jurbarko rajono aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai ir Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas.

 

Atnaujinta:
2019-06-26
Atgal