Pasisemti patirties atvyko Azerbaidžano delegacija

Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje (VMVT)  š. m. vasario 24–25 d. lankosi Azerbaidžano Respublikos maisto saugos agentūros (AFSA) delegacija, vadovaujama AFSA pirmininko pavaduotojo Rufat Rustamzada. Vizito tikslas – susipažinti su vykdoma valstybine pasienio veterinarine ir fitosanitarine kontrole, išsiaiškinti, kaip atliekami dokumentų, tapatumo ir fizinis tikrinimai, įskaitant mėginių laboratoriniams tyrimams atrinkimą.

Susitikimo VMVT metu svečiams buvo pristatyta Lietuvos patirtis vykdant valstybinę kontrolę pasienio postuose. Svečiai domėjosi teisiniais ir praktiniais reikalavimais įrengiant pasienio veterinarijos postus pagal Europos Sąjungos reikalavimus, bendradarbiavimu su kitomis pasienio kontrolę vykdančiomis institucijomis bei tarptautine patirtimi teikiant techninę pagalbą.

Dviejų dienų vizito metu Azerbaidžano kompetentingos institucijos atstovai taip pat lankysis Medininkų, Kenos ir Vilniaus oro uosto pasienio veterinarijos postuose, kur tiesiogiai susipažins su šių postų veikla.

Atnaujinta:
2020-02-24
Atgal