Berlyne prasideda tarptautinė paroda „Žalioji savaitė 2020“

Šią savaitę Berlyne prasideda 85-oji tarptautinė žemės ūkio, maisto produktų ir sodininkystės paroda „Žalioji savaitė 2020“, kurioje dėmesys tradiciškai bus skiriamas ne tik žemdirbystės ir žemės ūkio naujovėms, bet numatyta ir daug verslo, taip pat valstybinių susitikimų.

Į parodą išvyko Lietuvos Respublikos žemės ūko ministro Andriaus Palionio vadovaujama delegacija, kurios sudėtyje yra ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos  (VMVT) direktorius Darius Remeika.

Delegacijos nariai ne tik lankysis parodoje, bet ir susitiks su Ukrainos ekonomikos plėtros, prekybos ir žemės ūkio ministru. Susitikimo metu planuojama aptarti dvišalės prekybos skatinimo ir tarpvalstybinio bendradarbiavimo perspektyvas, taip pat bus diskutuojama ir veterinariniais bei fitosanitariniais klausimais.

Taip pat suplanuoti susitikimai su Moldovos žemės ūkio, regioninės plėtros ir aplinkos ministru bei Baltarusijos žemės ūkio ir maisto ministru, dvišalis mūsų šalies ir Sakartvelo delegacijų susitikimas, kiti pasitarimai bei konferencijos.

VMVT direktorius D. Remeika dalyvaus tarptautinėje konferencijoje „Pasaulinė kiaulienos gamybos ateitis, esant afrikinio kiaulių maro grėsmei“, kurioje bus aptariamos kiaulienos gamybos perspektyvos Europoje ir pasaulyje vis dar fiksuojant afrikinio kiaulių maro atvejus.

Pagal Žemės ūkio ministerijos informaciją

Atnaujinta:
2020-01-16
Atgal