Gyvūninių produktų vežimas tranzitu iš (į) Kaliningrado (-ą) į (iš) Rusijos Federaciją (-os) ir iš (į) Kaliningrado (-ą) vežamoms tik per Rusijos Federacijos teritoriją į (iš) kitas (-ų) NVS šalis (-ių)

Jei tam tikrų gyvūninių produktų (nurodytų teisės aktuose) siunta yra gabenama tranzitu per Europos Sąjungos teritoriją tiesiogiai iš (į) Kaliningrado (-ą) į (iš) Rusijos Federaciją (-os) ir iš (į) Kaliningrado (-ą) vežamoms tik per Rusijos Federacijos teritoriją į (iš) kitas (-ų) NVS šalis (-ių), ją draudžiama iškrauti ar sandėliuoti Europos Sąjungos teritorijoje.

Siuntą turi lydėti:

- Rusijos Federacijos veterinarijos gydytojo išduotas Veterinarijos dokumentas („Veterinarnoje svidetelstvo“);

- jei reikia, trečiosios šalies veterinarijos sertifikato kopija;

- Veterinarinio įvežimo dokumento (VID) I dalis, užpildyta asmens, atsakingo už siuntą.

Atlikus veterinarinį tikrinimą pasienio veterinarijos poste, siuntai bus išduotas Veterinarinio įvežimo dokumentas, kuriame nurodomas valstybinio veterinarijos gydytojo priimtas sprendimas dėl siuntos. Dokumentai yra paženklinami spaudu „Tik tranzitui į Rusiją per ES teritoriją“. Transporto priemonė užplombuojama veterinarijos plomba.

Tam tikrus gyvūninius produktus tranzitu iš (į) Kaliningrado (-ą) į (iš) Rusijos Federaciją (-os) ir iš (į) Kaliningrado (-ą) vežamoms tik per Rusijos Federacijos teritoriją į (iš) kitas (-ų) NVS šalis (-ių) galima gabenti keliais arba geležinkeliu, tarp nustatytų Europos Sąjungos pasienio kontrolės postų, išvardytų Sprendimo 2009/821/EB priede.

Atgal