VMVT vykdoma anoniminė apklausa

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) šiuo metu vykdo apklausą dėl jos teikiamų paslaugų kokybės. Šia apklausa siekiama sužinoti vartotojų nuomonę apie jiems suteikiamas paslaugas, įvertinti jų lūkesčius bei tobulintinas aptarnavimo sritis. Apklausa anoniminė.

Dalyvauti apklausoje asmenys atrenkami atsitiktinės atrankos būdu. Užpildyti anketą elektroniniu paštu siūloma vartotojams ir verslininkams, kurie praėjusiais metais siuntė klausimus į VMVT, kurie kreipėsi dėl leidimų ar buvo atliktos jų veiklos patikros. Be to, žmonės gali būti apklausiami ir telefonu.

VMVT atkreipia dėmesį, kad vykdant apklausą (telefonu, el. paštu, ar kitais būdais) neprašoma atskleisti konfidencialios informacijos (vardo, pavardės, asmens kodo, elektroninės bankininkystės duomenų ar kitų konfidencialių duomenų).

Asmenys, praėjusiais metais kreipęsi į VMVT ir norintys dalyvauti apklausoje, gali pateikti savo nuomonę apie suteiktų paslaugų kokybę užpildydami anketą: http://www.factus.lt/survey/index.php?sid=53858&lang=lt .

Dėkojame už piliečių pastabas ir pasiūlymus, tikimės glaudesnio bendradarbiavimo ir supratimo.

Atgal