VMVT pareigūnai patirties semiasi iš tarptautinį pripažinimą turinčių ekspertų

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT), specialistai, atsakingi už gyvūnų vežimo tolimais atstumais kontrolę, dalyvauja dviejų dienų tarptautiniuose profesiniuose mokymuose. Renginys suorganizuotas bendradarbiaujant su nevyriausybine organizacija „Animals‘ Angels“ ir Valstybine kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos. Mokymų metu pranešimus skaitys lektoriai iš Austrijos ir Vokietijos. Dviejų dienų mokymai gegužės 15 - 24 d. vyks Panevėžyje, Telšiuose, Vilniuje ir Kaune.

Mokymų metu bus siekiama pagilinti veterinarijos inspektorių teorines žinias bei praktinius įgūdžius, vertinant vežamų gyvūnų gerovės ir apsaugos reikalavimus. Pirmąją dieną mokymų dalyviai bus supažindinti su gyvūnų apsaugos priemonėmis vežant ir atliekant susijusias operacijas, transporto priemonių vertinimu, gyvūnų kelionių maršrutų įvertinimu, patikrinimų keliuose atlikimu. Taip pat bus aptarti specialieji reikalavimai, taikomi arklinių šeimos gyvūnų, naminių paukščių, gyvūnų augintinių ir nenujunkytų gyvūnų kelionių metu.

Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos pareigūnai aptars tachografų įrašų vertinimo ypatumus.

Ypač daug dėmesio mokymų metu numatyta skirti praktinių užduočių ir situacijų nagrinėjimui,  diskusijoms apie geros praktikos reikalavimų taikymą ilgų kelionių metu.

Atgal