VMVT lankėsi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentai

Šiandien, kovo 14 d., Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje (VMVT) lankėsi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Gyvūnų mokslų programos studentai. Tai jau antrasis LSMU studentų vizitas. Praėjusią savaitę į VMVT buvo atvykę Veterinarinės maisto saugos ir Maisto mokslo medicinos studijų programos studentai.

Šiandien atvykusius 1–3 kursų studentus pasveikinusi VMVT direktoriaus pavaduotoja Jurgita Bakasėnienė pristatė darbo VMVT privalumus, karjeros galimybes Lietuvoje bei galimybę 12 mėnesių išvykti dirbti ir mokytis kitose Europos Sąjungos šalyse pagal Europos Maisto Saugos Agentūros vykdomą programą rizikos valdymo srityje. Ji pakvietė jaunuolius susipažinti su VMVT veikla bei drąsiai rinktis iššūkius.

Studentus atlydėjęs LSMU Veterinarijos akademijos prof. dr. Paulius Matusevičius papasakojo apie studijų programas ir kryptis. VMVT atstovai pristatė įstaigos struktūrą, darbo specifiką ir tenkančius iššūkius. Studentai turėjo galimybę susipažinti su kasdiene įstaigos veikla, plačiau sužinojo apie galimybę atlikti praktiką VMVT ar, baigus mokslus, čia įsidarbinti.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Karjeros centras, siekdamas didinti studentų ir absolventų įsidarbinamumą, organizuoja studentų ekskursijas įmonėse ir įstaigose. LSMU studentai išreiškė norą apsilankyti VMVT, susipažinti su vykdoma veikla, darbo specifika, karjeros galimybėmis.

Studentai taip pat lankėsi ir Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute.

Atgal