Savaitės renginiai 2018 07 30 - 2018 08 05

VMVT

Rugpjūčio 1 d. 14 val. VMVT (Siesikų g. 15D, Vilnius, 2 aukštas) organizuojamas Pieno sudėties ir kokybės rodiklių vertinimo ir nagrinėjimo komisijos posėdis dėl pateiktų prašymų tyrimų rezultatų anuliavimui.

Liepos 31 d. – rugpjūčio 4 d. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pavaduotojas Vidmantas Paulauskas, kaip nacionalinis ekspertas, vyksta į Varną (Bulgarijos Respublika) dalyvauti Europos Sąjungos skubios veiklos misijoje dėl afrikinio kiaulių maro.

Rugpjūčio 1-3 d. VMVT Gyvūnų sveikatingumo ir gerovės skyriaus vedėjas-valstybinis veterinarijos inspektorius Egidijus Mecelis vyksta į Cėsį (Latvijos Respublika) dalyvauti Baltijos šalių ir Lenkijos vyriausiųjų veterinarijos pareigūnų susitikime dėl afrikinio kiaulių maro, pasiutligės ir vandens gyvūnų ligų stebėsenos ir kontrolės.

Rugpjūčio 4–7 d. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos l. e. direktoriaus pavaduotojo pareigas, Mantas Staškevičius vyksta į Tel Avivą (Izraelį), kaip Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro Giedriaus Surplio delegacijos narys, dalyvauti susitikime su Izraelio žemės ūkio ir kaimo plėtros ministru ir aptarti aktualius veterinarinius klausimus bei tolesnius bendradarbiavimo etapus.
 

Teritorinės VMVT

Liepos 30 – rugpjūčio 3 dienomis VMVT Pagėgių VMVT darbuotojai susitinka su Pagėgių sav., Vilkyškių sen. kiaulių laikytojais dėl AKM situacijos Lietuvoje.

Liepos 30 d. 11 val. VMVT Radviliškio VMVT susitinka su Šiaulėnų seniūnijos, Žeimių kaimo kiaulių augintojais Žeimių bendruomenės salėje (Žeimių k., Šiaulėnų sen., Radviliškio r. sav.); 13.30 val. su Grinkiškio seniūnijos, Grinkiškio mstl. kiaulių augintojais Grinkiškio seniūnijos salėje (Grinkiškio mstl., Grinkiškio sen., Radviliškio r. sav.); 15.00 val. su Grinkiškio seniūnijos, Pašušvio mstl. kiaulių augintojais Pašušvio  bendruomenės salėje (Pašušvio mstl., Grinkiškio sen., Radviliškio r. sav.) aptarti afrikinio kiaulių maro situaciją Radviliškio rajone, biologinio saugumo priemonių taikymo reikalavimus.

Liepos 31 d. 10 val. VMVT Utenos VMVT specialistai organizuoja pasitarimą su AB "Rokiškio sūris“ Utenos paruošos (Pramonės g. 8, Utena) skyriaus atsakingais darbuotojais dėl superkamo žalio pieno kokybės pagerinimo.

Liepos 31 d. 11 val. VMVT Pagėgių VMVT organizuoja pasitarimą–susitikimą su turgavietės prekiautojais, tema „Teisės aktų reikalavimai prekybai turgavietėse, dažniausiai nustatomi pažeidimai“ (Geležinkelio g. 11 A, Pagėgiai).

Liepos 31 d. 11 val. VMVT Šalčininkų VMVT vyriausioji veterinarijos gydytoja-inspektorė Janina Dervanovskaja organizuoja UAB "Norfos mažmena" (Vilniaus g. 19, Eišiškės) planuojamos atidaryti mėsinės atsakingiems darbuotojams viešąją konsultaciją tema: "Mėsinių patalpų, šviežios, smulkintos mėsos ir pusgaminių tvarkymo mėsinėje atitiktis teisės aktų reikalavimams".

Rugpjūčio 2 d. 10 val. VMVT Kaišiadorių VMVT (Girelės g. 45-5, Kaišiadorys) vyks mokymai mėsinių ir pieninių veislių galvijų augintojams, tema „Atsakingas antibiotikų naudojimas“.

Rugpjūčio 2 d. 10 val. VMVT Pagėgių VMVT viršininko-valstybinio veterinarijos inspektoriaus Zenono Komskio ir UAB „Klaipėdos mėsinė“ direktoriaus susitikimas su Pagėgių savivaldybės meru dėl susidariusios AKM situacijos Lietuvoje. Bus sprendžiama situacija Pagėgių savivaldybėje dėl laikomų kiaulių aplink mėsos perdirbimo įmones 10 km spinduliu, jei pasireikštų AKM.

Rugpjūčio 3 d. VMVT Šakių VMVT dalyvauja susitikime su Šakių savivaldybės administracija ir seniūnais dėl susidariusios AKM situacijos Šakių rajone.

Rugpjūčio 3 d. (penktadienį) VMVT Marijampolės VMVT viršininkas-valstybinis veterinarijos inspektorius Kastytis Stankus dalyvaus Savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdyje. Darbotvarkė – Dėl juntamo specifinio kvapo ir skonio geriamajame vandenyje. Pradžia 9.00 val. Posėdžio vieta – II –o aukšto salė.

Rugpjūčio 3–4 d. VMVT Tauragės VMVT viršininkas-valstybinis veterinarijos inspektorius Kęstutis Patašius vyksta į Kaliningradą (Rusijos Federacija) dalyvauti susitikime su Veterinarijos ir valstybinės veterinarinės inspekcijos tarnybos Kaliningrado srities atstovais dėl afrikinio kiaulių maro situacijos ir galimos grėsmės.

Atgal