Savaitės renginiai 2017 07 10 - 2017 07 16

VMVT

Liepos 13-16 d. VMVT Gyvūnų sveikatingumo ir gerovės skyriaus vyriausiasis veterinarijos gydytojas, FEI veterinarijos delegatas Algis Dranseika dalyvaus Tarptautinėse žirginio sporto Konkūrų varžybose CSI2*-W/CSIYH1*  2017, Žagarėje ( Liepų gatvė Nr. 3), Joniškio rajone.

Liepos 12–13 d. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Pasienio maisto ir veterinarinės kontrolės skyriaus vedėjas-valstybinis veterinarijos inspektorius Egidijus Pumputis vyksta į Briuselį (Belgijos Karalystė) dalyvauti Europos Komisijos Augalų, gyvūnų, maisto ir pašarų nuolatinio komiteto Gyvūnų sveikatos ir gerovės bei Kontrolės ir importo sąlygų skyrių posėdyje.

Liepos 11–13 d. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Gyvūnų sveikatingumo ir gerovės skyriaus vyriausiasis veterinarijos gydytojas-valstybinis veterinarijos inspektorius Sigitas Siriukaitis vyksta į Briuselį (Belgijos Karalystė) dalyvauti Europos Sąjungos Tarybos Veterinarijos ekspertų darbo grupės Gyvūnų sveikatos pogrupio posėdyje.

Liepos 10–14 d. Lietuvoje vyks Korėjos Respublikos žemės ūkio, maisto ir kaimo reikalų ministerijos Gyvūnų ir augalų karantino agentūros specialistų vizitas dėl paukštienos eksporto iš Lietuvos Respublikos į Korėjos Respubliką.

Liepos 10–12 d. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Maisto skyriaus vyriausioji specialistė-valstybinė maisto produktų inspektorė Skirmantė Ambrazienė vyksta į Parmą (Italijos Respublika) dalyvauti 5-ajame Europos maisto saugos tarnybos (EFSA) posėdyje dėl besiliečiančių su maistu medžiagų.

Liepos 10 d. Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto l.e.p. vyriausioji patarėja Aušra Išarienė dalyvaus Žemės ūkio ministerijos Maisto ūkio tyrimų priežiūros komisijos posėdyje.

Teritorinės VMVT

Liepos 18 d. VMVT Anykščių VMVT organizuoja pasitarimą su Kavarsko seniūnijos kiaulių ūkių savininkais dėl buferinės afrikinio kiaulių maro zonos seniūnijoje, AKM situacijos,  biologinio saugumo reikalavimų kiaulių laikymo vietose.

Liepos 20 d. VMVT Anykščių VMVT organizuoja pasitarimą su Kurklių seniūnijos kiaulių ūkių savininkais dėl buferinės afrikinio kiaulių maro zonos seniūnijoje, AKM situacijos,  biologinio saugumo reikalavimų kiaulių laikymo vietose.

Liepos 12 d. 10:00 val. Šiaulių rajono savivaldybėje vyks imituotos AKM pratybos, siekiant suderinti atsakingų institucijų (Šiaulių rajono savivaldybė, Šiaulių regiono keliai, Šiaulių VMVT, Šiaulių priešgaisrinė tarnyba, Šiaulių rajono seniūnijos, Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas) veiksmus.

 

Atgal