Savaitės renginiai 2017 07 03 - 2017 07 09

VMVT

Liepos 5 d. 10 val. VMVT Molėtų VMVT (Inturkės g. 53, Molėtai) organizuoja pasitarimą su rajono privačiais veterinarijos gydytojais, kurio metu bus aptarta: afrikinio kiaulių maro situacija Lietuvos Respublikoje, biologinio saugumo priemonių reikalavimų įgyvendinimo kontrolė kiaulių laikymo vietose, užkrečiamųjų ligų stebėsenos ir kontrolės plano vykdymas, galvijų bandų laisvos šalies statuso nuo BRC, EGL ir TBC palaikymas, ūkinių gyvūnų ženklinimo ir registravimo, gyvūnų gerovės, sanitarijos ir kiti aktualūs klausimai.

2017 m. liepos 4 d. 11.50 val. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Darius Remeika ir Tarptautinių klausimų skyriaus vedėja Giedrė Čiuberkytė dalyvaus susitikime su  Žemės ūkio ministerijos Viceministru R. Taraškevičiumi ir naujuoju Vietnamo ambasadoriumi Vu Dang Dzung.

Teritorinės VMVT

Liepos 4 d. 17 val. VMVT Jurbarko VMVT posėdžių salėje (Muitinės g. 3, Jurbarkas) tarnybos specialistai organizuoja pasitarimą su Jurbarko rajono medžiotojų būrelių ir klubų vadovais dėl reikalavimų biosaugos, užkrečiamųjų ligų situacijos, mėginių ėmimo tvarkos bei šernų populiacijos mažinimo.

Liepos 3–4 d. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Veterinarijos sanitarijos skyriaus vedėjas-valstybinis veterinarijos inspektorius Mantas Staškevičius vyksta į Briuselį (Belgijos Karalystė) dalyvauti Europos Komisijos Augalų, gyvūnų, maisto ir pašarų nuolatinio komiteto Maisto grandinės biologinės saugos skyriaus posėdyje.

Liepos 3–7 d. į Krokuvą (Lenkijos Respublika) dalyvauti mokymuose „Maisto priedai, fermentai ir kvapiosios medžiagos“ (2 kursas) vyksta  Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Veterinarijos sanitarijos skyriaus vyriausioji specialistė-valstybinė maisto produktų inspektorė Deimantė Biknerytė ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Klaipėdos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausiasis specialistas-maisto produktų inspektorius Ernestas Košaitis.

Liepos 2–3 d. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Skubios veiklos skyriaus vedėjo pavaduotojas-valstybinis veterinarijos inspektorius Paulius Bušauskas vyksta į Briuselį (Belgijos Karalystė) dalyvauti Europos Komisijos posėdyje dėl paukščių gripo prevencijos ir kontrolės priemonių apžvalgos.

 

 

Atgal