Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas Agroverslo forumas

Šių metų lapkričio 24 dieną pirmą kartą Lietuvoje vyks Agroverslo forumas – 2017, kurį bendradarbiaudama su Žemės ūkio ministerija, organizuoja Lietuvos verslo konfederacija (LVK). Nemokamo renginio pradžia – 10 val, jis vyks Verslo lyderių centro (BLC) salėje „Elipsė“ (K. Donelaičio g. 62, Kaunas).

Forumo metu apie ES bendrąją žemės ūkio politiką po 2020 metų pasisakys Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, Europos Komisijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros atstovas Mario Milouchev, pranešimus skaitys Nacionalinės mokėjimų agentūros direktorius Erikas Bėrontas, „Investicijų ir verslo garantijos“ projektų vadovė Vilija Šveikauskienė, Žemės ūkio kooperatyvo „Pienas LT" valdybos pirmininkas Naglis Narauskas, Advokatų profesinės bendrijos „Tvins“ atstovas dr. Vytautas Šenavičius ir kiti.

Agroverslo forumo tikslas – identifikuoti problemas ir rasti dialogą tarp paramos administratorių, politikos formuotojų ir agroverslo.

Pasak LVK generalinio direktoriaus Algimanto Akstino, tai labai gera proga išgirsti apie agroverslo perspektyvas iš Europos Komisijos atstovo, sužinoti apie Žemės ūkio ministro numatomą strategiją, pieno sektoriaus ateitį, eksporto galimybes, potencialių rinkų paiešką. Be to, bus kalbama apie priemones darbuotojams išlaikyti, apie naujoves žemės ūkio paramos srityje ir kt. Diskusijų metu rūpimas temas bus galima aptarti su ekspertais, pasidalinti agroverslo sektoriaus patirtimi.

Organizatorių teigimu, laukiama didelio susidomėjimo šiuo renginiu ir aktyvaus agroverslininkų dalyvavimo iš visų Lietuvos regionų. Tikimasi, kad šis forumas taps kasmetiniu renginiu.

Renginio programą galima rasti: http://www.lvk.lt/lt/renginiai/seminarai/agroverslo-forumas-2017

Registruotis į renginį galima el. paštu: kristina@avenire.lt

 

Parengta pagal organizatorių informaciją

 

Atgal