Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

Kailinių žvėrelių laikymo vietose tikrinama, kaip laikomasi gyvūnų gerovės reikalavimų


VMVT

Viešoje erdvėje išplatinus filmuotą medžiagą apie Lietuvos ūkiuose netinkamomis sąlygomis laikomus kailinius žvėrelius, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai nedelsiant ėmėsi tikrinti, kaip laikomasi gyvūnų gerovės reikalavimų jų laikymo vietose.


2014-10-31 / Gyvūnų gerovė

Dar vienas AKM užsikrėtęs šernas sumedžiotas Kupiškio rajone


VMVT

 Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto specialistai patvirtino afrikinio kiaulių maro (AKM) diagnozę šernui, sumedžiotam Kupiškio rajone, Šimonių seniūnijos miške.


2014-10-31 / Gyvūnų sveikata

Ūkininko mėsos perdirbimo ceche – antisanitarinės sąlygos


VMVT

Panevėžio rajono ūkininko Arūno Čimolonsko mėsos perdirbimo ceche, įsikūrusiame Bernotų kaime, produktai buvo gaminami pažeidžiant sanitarijos ir higienos reikalavimus. Pažeidimus nustatė Panevėžio valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai. 


2014-10-30 / Maisto gamybos kontrolė

Įvertinta šalies moksleivių maitinimo kokybė


VMVT

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai kiekvienų mokslo metų pradžioje vertina ir analizuoja, kaip šalies mokyklose maitinami moksleiviai. Didžiausias dėmesys skiriamas pagrindiniams kokybišką maitinimą užtikrinantiems aspektams – valgyklų patalpų būklei,  moksleivių maitinimo kokybei, draudžiamų maisto priedų ar neleistinų maisto produktų tiekimui, mokyklų dalyvavimui sveikos mitybos įpročius ugdančiose Europos Sąjungos finansuojamose programose.


2014-10-30 / Viešasis maitinimas

Įsigaliojo Paramos teikimo už paskerstas kiaules dėl AKM grėsmės taisyklės


VMVT

Vakar, 2014 m. spalio 29 d., įsigaliojo Paramos teikimo kiaulių laikytojams už kiaules, paskerstas dėl afrikinio kiaulių maro (AKM) grėsmės, taisyklės, patvirtintos Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2014 m. spalio 24 d. įsakymu Nr. 3D-790 (taisyklės). Šios taisyklės reglamentuoja paramos ir pagalbos teikimą, iš valstybės biudžeto lėšų kompensuojant dalį išlaidų kiaulių laikytojams už paskerstas kiaules.


2014-10-30 / Gyvūnų sveikata

Stiprinama kova su kontrabanda ir nelegalia apyvarta


VMVT

Siekiant įgyvendinti kovos su kontrabanda ir nelegalia apyvarta priemones, teritorinių valstybinių maisto ir veterinarijos tarnybų inspektoriai per šių metų rugsėjo – spalio mėnesius atliko daugiau kaip 320 tikslinių patikrinimų turgavietėse, patikrino beveik 330 transporto priemonių, gabenančių mėsą ir kitus maisto produktus. Buvo organizuoti 47 neplaniniai patikrinimai turgavietėse kartu su Valstybinės mokesčių inspekcijos ir Policijos komisariatų atstovais. 


2014-10-29 / Maisto gamybos kontrolė

Ar jums tikrai reikia šuns?


VMVT

Impulsyviai priimtas sprendimas pirkti vieną ar kitą daiktą dažnai baigiasi ir ištuštėjusiomis kišenėmis, ir sąžinės priekaištais. Pasekmės dar sudėtingesnės, jei neapsvarsčius visų „už” ir „prieš” įsigyjamas šuo. Ką reikėtų apgalvoti prieš įsigyjant keturkojį draugą?


2014-10-29 / Vartotojams
Daugiau naujienų