Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

Afrikinio kiaulių maro situacijos apžvalga


VMVT

Vakar, liepos 28 d., Valstybės ekstremalių situacijų komisija Ignalinos rajono savivaldybėje paskelbė valstybės lygio ekstremalią situaciją dėl afrikino kiaulių maro židinio, nustatyto UAB „Idavang“ priklausančiame Rupinskų padalinio kiaulių komplekse. Tai jau 7 šalies rajonas, kuriame paskelbta ekstremali situacija dėl šios kiaulėms itin pavojingos ligos.


2014-07-29 / Gyvūnų sveikata

Kovai su afrikiniu kiaulių maru pasitelkiama kariuomenė


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad kovai su afrikiniu kiaulių maru pasitelkiama Lietuvos kariuomenė. Įrengiami stebėjimo postai, kuriuose bus tikrinama, ar iš  Ignalinos rajono nevežamos gyvos kiaulės ar kiauliena.

 


2014-07-26 / Gyvūnų sveikata

Atšauktas kiaulienos eksporto į Latviją draudimas


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad atšauktas draudimas vežti kiaulieną ir jos produktus iš Lietuvos į Latviją. Draudimas eksportuoti kiaulieną paliktas galioti tik Ignalinos rajone.


2014-07-26 / Importas/Eksportas

AKM židinyje įgyvendinamos saugos priemonės


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Rupinskų kiaulininkystės komplekse (Ignalinos r.) pastebėjus padidėjusį kiaulių gaišimą, nedelsiant buvo paimti kiaulių kraujo ir organų mėginiai. Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute ištyrus 40 mėginių, 36 buvo teigiami, t.y. diagnozuotas afrikinis kiaulių maras (AKM).


2014-07-25 / Gyvūnų sveikata

Lenkijoje afrikinis kiaulių maras nustatytas naminėms kiaulėms


VMVT

Lenkijos Podlaskie provincijos Bialostoko apskrityje patvirtintas naujas afrikinio kiaulių maro (AKM) atvejis. Liga nustatyta penkioms naminėms kiaulėms. Ūkis, kuriame iš viso buvo laikomos 8 kiaulės, nuo Baltarusijos sienos nutolęs apie 300 m.


2014-07-25 / Gyvūnų sveikata

Saldainyje rastas metalinis svetimkūnis


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad vakar buvo gauta informacija apie saldainyje „Pergalė Truffles Original“ (tinkamumo vartoti terminas iki 2015-04-29) rastą metalinį svetimkūnį.


2014-07-25 / Kiti

Dviem Šiaulių kebabinėm uždrausta gaminti maistą


VMVT

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai atlikę patikrinimus, dviem kebabinėm skyrė griežtas baudas. Šiaulių VMVT specialistai sustabdė Šiauliuose Radviliškio gatvėje stovinčios mobilios kebabinės veiklą, nes maistas buvo ruošiamas ir tiekiamas vartotojams, neturint leidimo. Taip pat nebuvo tekančio šalto ir karšto vandens, neįrengta nuotekų sistema, kebabai gaminami iš žaliavų, kurių tinkamumo vartoti terminai pasibaigę.


2014-07-25 / Maisto gamybos kontrolė
Daugiau naujienų