Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

IMVIS

KlausimaiGyvūnų sveikata

1. Kur reikia kreiptis, jei pamatau, kad kas nors žiauriai elgesi su gyvūnais (muša, kankina, palieka mirti)? Ar turėtų policijos pareigūnai surašyti aktą tokiu atveju? Jei aš pranešiu, ar kas nors į tai reaguos? Ačiū

2. Laba diena, norėčiau kepti savo namuose duonos ir konditerijos gaminius (ne kreminius) ir juos realizuoti, ar būtu tokia galimybė, bei kokių dokumentu reikėtu?

3. Laba diena, norėjau paklausti ar vakcinas katėms privaloma pirkti tik iš veterinarų ar galima nusipirkti tiesiai iš didmenininkų, jei perkamas didesnis kiekis. Norėčiau suvakcinuoti kaimo kates.

4. Laba diena, galvoju pradėti nedidelė verslą, t.y. įkurti nedidelį gyvūnų viešbutį. Norečiau žinoti kokie keliami reikalavimai?

5. Laba diena, norėčiau prekiauti maisto papildais iš Kinijos internetinėj parduotuvėj. Ar reikia tuos papildus ištirti, norint gaut leidimą jais prekiauti? Ko dar reikia norint jais prekiauti? Ačiū už atsakymą.


Daugiau...

Keliavimas su gyvūnais

1. Laba diena. Norėjau pasiteirauti del gyvūnų gabenimo į Lietuvą iš Europos Sąjungos šalių. Konkrečiau, norėčiau dukrai nupirkti poni arkliuką Olandijoje ir savo transportu parsigabenti į Lietuvą. Kokius turečiau susitvarkyti dokumentus, kad galėčiau važiuoti Europos keliais su gyvunu?

2. Sveiki. noriu parsivesti suni is amerikos i lietuva kokiu skiepu dokumentu ar dar kokiu panasiu dalyku man reikia kad galeciau parsivezti?

3. Sveiki, noriu lektuvu skristi su savo katinu is Norvegijos i Lietuva, o po menesio atostogu Lietuvoje, vel grizti i Norvegija su katinu. Katinas zenklintas, skiepytas... ar reikia kraujo tyrimo? Norvegija ne ES nare, bet ir ne trecioji salis... kokie reikalavimai? Aciu.

4. Laba diena, kokiu dokumentu/skiepu reikia gabenant suni is Norvegijos i Lietuva? Is anksto dekoju uz atsakyma.

5. Laba diena. Ketinu skraidintis suniuka i JAV. Noreciau suzinoti, kokie skiepai ir visa kita reikalinga sklandziai kelionei?Aciu.Kiti

1. laba diena,norėčiau paklausti kokių dokumentu reikia,jeigu mama turi žemės ir auginam daržoves. Ar gali dukra jas parduoti turgavieteje? Ar reikia dar kokių papildomų dokumentų?

2. Laba diena , nuo kada prades veikti "puodeliu "sistema(data)

3. Sveiki. Mama turi 2012m. statybos ūkinį pastatą, 1/2 kurio yra garažas, kita dalis pilnai atskirta yra tuščia. Norėčiau ten įsirengti virtuvę, kurioje ruoščiau maistą išvažiuojamiesiems pobūviams (HN15 vidaus patalpose būtų pilnai įvykdyta). Ar aš gausiu higienos leidimą pagal tokį pastato registrą, ar reikia, kad dalyje pastato butų lauko virtuvė pagal projektą ir namų bylos rodmenis. Namų valdoje tai vis tiek liktų ūkio pastatas, tačiau detalus planas rodytų virtuvės, sandėlio ir pagalbines patalpas.

4. Laba diena Jūs gavote atsakymą į pateiktą klausimą "Laba Diena, Rašo jums Aivaras iš įmonės UAB Rudugys, šiuo metu mes norėtume importuoti iš Kinijos džiovintus vaisius bei arbata, tai norėčiau paklausti kokie reikalingi reikalavimai šiems produktams, taip pat kokie reikalingi certifikatai įrodantys jog produktai atitinka Lietuvos VET. Pagarbiai Aivaras Rimkevičius

5. laba diena.ar maisto veterinarine tarnyba,pries atvykdama,tikrinti ind im veikla turetu pries tai susisiekti su im savininke?aciu uz atsakyma.


Daugiau...

Maisto sauga

1. Laba diena. Dirbau Anglijoje daržovių perdirbimo fabrike dvejus metus, ten lankiau maisto saugumo kursus, turiu pažymėjimą "Level 2 Award in Food Safety for Manufacturing". Sakė, kad tas pažymėjimas galioja visoje ES. Ar reikia dar kažkokių pažymėjimų (žalios kortos) norint dirbti su maistu Lietuvoje? Ačiū.

2. Laba diena, norėjau paklausti, kur reikia kreiptis, jei norime vežti lietuvišką mėsą anglijos rinkai? Kokie būtų reikalavimai? Taip pat su rukyta mėsa. Ar įmanoma čia pirkti iš ūkininkų didelį kieki, gabenti į uk ir ten turguje pardavinėti. Kokie reikalavimai? Ir dar, jei norėtume atsidaryti kebabinę, blyninę ar užkandinę su Lt patiekalais, ko reikėtų mums? Kokių dokumentų, leidimų ir t.t.

3. Laba diena, ar inspektoriai prieš tikrindami mažmeninės prekybos įmones privalo joms iš anksto pranešti apie patikrinimus? Jei taip, tai kodėl nepraneša?

4. Labas vakaras, norėčiau pasiteirauti, užpildžiau pranešimą, dėl nekokybiško maisto produkto ir pažymėjau, kad galiu pateikti tą produktą, tai ar turėčiau jį laikyti pas save kaip įrodymą, ar galiu nešti į parduotuvę ir prašyti grąžinti pinigus?

5. Sveiki, planuojame daugiaaukscio gyvenamo namo pirmame aukste irengti kavine. Patalpu paskirtis - negyvenamos - prekybines. Patalpose irenta ventiliacija kuri yra atskirta nuo gyventoju ir iseina i stoga, yra papildomi iejimai i patalpas. Klausymas: ar reikia keisti patalpu paskirti?


Daugiau...Naujas klausimas

Vardas Pavardė
El.pašto adresas*
DUK kategorija
Klausimas