Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas: Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
Faks. (8 5) 240 4362
El. paštas: vvt@vet.lt

Naujienų prenumerata

KlausimaiGyvūnų sveikata

1. Laba diena, norėjau paklausti ar vakcinas katėms privaloma pirkti tik iš veterinarų ar galima nusipirkti tiesiai iš didmenininkų, jei perkamas didesnis kiekis. Norėčiau suvakcinuoti kaimo kates.

2. Laba diena, galvoju pradėti nedidelė verslą, t.y. įkurti nedidelį gyvūnų viešbutį. Norečiau žinoti kokie keliami reikalavimai?

3. Laba diena, norėčiau prekiauti maisto papildais iš Kinijos internetinėj parduotuvėj. Ar reikia tuos papildus ištirti, norint gaut leidimą jais prekiauti? Ko dar reikia norint jais prekiauti? Ačiū už atsakymą.

4. Laba diena, norėčiau sužinoti tvarką ir dokumentus, kurie reikalingi įvežti šuniuką iš Baltarusijos į Lietuvą. Ir patikslinkite,prašau, per kuriuos muitinės postus galima tą padaryti. Ačiū!

5. Laba diena! Varasa galvoju nuvažiuoti su masina į Ukrainą (per Baltarussiją. Norėčiau sužinoti, kokie dokumentai reikalingi mano jorkširui, kad neturėtu problemų pasieniuose. Labai lauksiu jūsų atsakymo. Pagarbiai,Larissa


Daugiau...

Keliavimas su gyvūnais

1. Sveiki. noriu parsivesti suni is amerikos i lietuva kokiu skiepu dokumentu ar dar kokiu panasiu dalyku man reikia kad galeciau parsivezti?

2. Sveiki, noriu lektuvu skristi su savo katinu is Norvegijos i Lietuva, o po menesio atostogu Lietuvoje, vel grizti i Norvegija su katinu. Katinas zenklintas, skiepytas... ar reikia kraujo tyrimo? Norvegija ne ES nare, bet ir ne trecioji salis... kokie reikalavimai? Aciu.

3. Laba diena, kokiu dokumentu/skiepu reikia gabenant suni is Norvegijos i Lietuva? Is anksto dekoju uz atsakyma.

4. Laba diena. Ketinu skraidintis suniuka i JAV. Noreciau suzinoti, kokie skiepai ir visa kita reikalinga sklandziai kelionei?Aciu.Kiti

1. Laba diena , nuo kada prades veikti "puodeliu "sistema(data)

2. Sveiki. Mama turi 2012m. statybos ūkinį pastatą, 1/2 kurio yra garažas, kita dalis pilnai atskirta yra tuščia. Norėčiau ten įsirengti virtuvę, kurioje ruoščiau maistą išvažiuojamiesiems pobūviams (HN15 vidaus patalpose būtų pilnai įvykdyta). Ar aš gausiu higienos leidimą pagal tokį pastato registrą, ar reikia, kad dalyje pastato butų lauko virtuvė pagal projektą ir namų bylos rodmenis. Namų valdoje tai vis tiek liktų ūkio pastatas, tačiau detalus planas rodytų virtuvės, sandėlio ir pagalbines patalpas.

3. Laba diena Jūs gavote atsakymą į pateiktą klausimą "Laba Diena, Rašo jums Aivaras iš įmonės UAB Rudugys, šiuo metu mes norėtume importuoti iš Kinijos džiovintus vaisius bei arbata, tai norėčiau paklausti kokie reikalingi reikalavimai šiems produktams, taip pat kokie reikalingi certifikatai įrodantys jog produktai atitinka Lietuvos VET. Pagarbiai Aivaras Rimkevičius

4. laba diena.ar maisto veterinarine tarnyba,pries atvykdama,tikrinti ind im veikla turetu pries tai susisiekti su im savininke?aciu uz atsakyma.

5. Laba, diena noreciau paklausti kokiu dokumentu reikia prekiauti maisto produktais is autoparduotuves, kaip autoparduotuve turi buti irengta.Aciu.


Daugiau...

Maisto sauga

1. Laba diena. Dirbau Anglijoje daržovių perdirbimo fabrike dvejus metus, ten lankiau maisto saugumo kursus, turiu pažymėjimą "Level 2 Award in Food Safety for Manufacturing". Sakė, kad tas pažymėjimas galioja visoje ES. Ar reikia dar kažkokių pažymėjimų (žalios kortos) norint dirbti su maistu Lietuvoje? Ačiū.

2. Laba diena, norėjau paklausti, kur reikia kreiptis, jei norime vežti lietuvišką mėsą anglijos rinkai? Kokie būtų reikalavimai? Taip pat su rukyta mėsa. Ar įmanoma čia pirkti iš ūkininkų didelį kieki, gabenti į uk ir ten turguje pardavinėti. Kokie reikalavimai? Ir dar, jei norėtume atsidaryti kebabinę, blyninę ar užkandinę su Lt patiekalais, ko reikėtų mums? Kokių dokumentų, leidimų ir t.t.

3. Laba diena, ar inspektoriai prieš tikrindami mažmeninės prekybos įmones privalo joms iš anksto pranešti apie patikrinimus? Jei taip, tai kodėl nepraneša?

4. Labas vakaras, norėčiau pasiteirauti, užpildžiau pranešimą, dėl nekokybiško maisto produkto ir pažymėjau, kad galiu pateikti tą produktą, tai ar turėčiau jį laikyti pas save kaip įrodymą, ar galiu nešti į parduotuvę ir prašyti grąžinti pinigus?

5. Sveiki, planuojame daugiaaukscio gyvenamo namo pirmame aukste irengti kavine. Patalpu paskirtis - negyvenamos - prekybines. Patalpose irenta ventiliacija kuri yra atskirta nuo gyventoju ir iseina i stoga, yra papildomi iejimai i patalpas. Klausymas: ar reikia keisti patalpu paskirti?


Daugiau...Naujas klausimas

Vardas Pavardė
El.pašto adresas*
DUK kategorija
Klausimas