Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

NaujienosMaisto papildai – apšvitinti jonizuojančiąja spinduliuote

2014-07-24 / Prekybos kontrolė

Europos Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema (RASFF) gauta informacija, kad maisto papildų „Bodyflex Combi“ sudėtyje yra džiovintų dilgėlių miltelių, kurie apšvitinti jonizuojančia spinduliuote.

Dėl inspektorių nustatytų pažeidimų palangiškio pagaminti maisto produktai poilsiautojų nepasiekė

2014-07-18 / Prekybos kontrolė

Palangos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai uždraudė palangiškiui tiekti į rinką 16 kg savo ceche pagamintų čeburekų ir keptos duonos. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sustabdė automobilį, kuriuo buvo gabenami čeburekai ir kepta duona. Apie tai informavus Palangos valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą, jos inspektoriai atvyko patikrinti vežamą produkciją.

VMVT primena, kad nuo liepos 1 d. įsigaliojo Reklamos įstatymo papildymas

2014-07-17 / Prekybos kontrolė

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad nuo šių metų liepos 1 dienos įsigaliojo Reklamos įstatymo 14 straipsnio papildymas 7 dalimi, kurioje nurodoma, kad energinių gėrimų reklamoje privalo būti įrašyti žodžiai „nevartoti su alkoholiniais gėrimais“.

Paviljone Vilniuje laikinai uždrausta prekiauti lenkiška mėsa ir jos produktais

2014-07-16 / Prekybos kontrolė

Dėl nesiliaujančių afrikinio kiaulių maro protrūkių kaimyninėse šalyse, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba vykdo sugriežtintą kiaulienos ir jos produktų kontrolę, kartu su muitininkais nuolat organizuoja reidus, kurių metu tikrina transporto priemones, vežančias šiuos produktus.

Dviejuose prekybos kioskuose Neringoje uždrausta tvarkyti maistą

2014-07-14 / Prekybos kontrolė

Klaipėdos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, Neringoje sustabdyta dviejų prekybos kioskų, priklausančių individualioms įmonėms (IĮ), veikla.

Palangiškiui uždrausta nelegaliai prekiauti rūkyta žuvimi

2014-07-03 / Prekybos kontrolė

Palangos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba sustabdė nelegaliai vykdomą ūkinę komercinę veiklą – žuvų rūkymą ir prekybą jomis.

Nesąžiningi prekiautojai mėsa inspektorių sulauks dažniau

2014-07-03 / Prekybos kontrolė

Kasmet Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai tikrina, kokios kokybės mėsa ir jos produktais prekiaujama Lietuvoje, aiškinasi vyraujančių pažeidimų tendencijas ir analizuoja jų priežastis. Šiais metais dažniausias nesąžiningų verslininkų nusižengimas – parduodami gaminiai be ženklinimo etikečių ar su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais. Šviežia mėsa ir jos gaminiai – vieni iš dažniausiai vartojamų maisto produktų, tad VMVT dar griežčiau kontroliuos prekybininkus.


Kokios kokybės braškės ir daržovės patenka ant mūsų stalo?

2014-06-27 / Prekybos kontrolė

Vos pasirodžius lietuviškų braškių ir daržovių derliui, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai pradėjo tikrinti, ar į mūsų šalies parduotuves ir turgavietes šie produktai atkeliauja saugūs ir kokybiški. Tyrimų rezultatai patvirtino, kad daržovėse ir braškėse nėra viršijami didžiausi leistini pesticidų kiekiai, dažniausiai laikomasi ir kitų kokybės reikalavimų.

Vykdomas skubus tyrimas dėl džiovintų baravykų siuntoje nustatyto arseno

2014-06-13 / Prekybos kontrolė

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba pradėjo skubų tyrimą dėl šiandien Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gautos informacijos, kad lietuviškų džiovintų šilo baravykų (lot. Xerocomus badius) partijoje buvo nustatyta arseno.

1 2 3 4 5