Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

NaujienosKasmetinės Pasaulio gyvūnų sveikatos organizacijos (OIE) generalinės sesijos metu planuojami dvišaliai susitikimai

2015-05-25 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius šių metų gegužės 24-30 d. Paryžiuje (Prancūzija) dalyvaus Pasaulio gyvūnų sveikatos organizacijos (OIE) generalinėje sesijoje.

Lietuva bendradarbiaus su Kazachstanu veterinarijos srityje

2015-05-19 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) direktorius dr. Jonas Milius kartu su Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus vadovaujama delegacija šią savaitę dalyvauja oficialiuose vizito Kazachstane susitikimuose su šios šalies aukščiausiais pareigūnais. Antradienį (gegužės 19 d.) VMVT direktorius pasirašė „Memorandumą dėl bendradarbiavimo veterinarijos srityje tarp Lietuvos Respublikos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos ir Kazachstano Respublikos žemės ūkio ministerijos Veterinarinės kontrolės ir priežiūros komiteto“.

Per pirmą šių metų ketvirtį į rinką nepateko daugiau kaip 400 t nesaugaus maisto

2015-05-13 / VMVT įvykiai, strategija

Dėl Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vykdomos kontrolės gamybos įmonėse, rinkoje ir importo metu, per pirmuosius tris šių metų mėnesius Lietuvos vartotojų nepasiekė 338 t nekokybiško žaliavinio pieno ir beveik 82 tonos nesaugių maisto produktų (61 t produktų buvo sustabdyta importo metu, 20,5 t – rinkoje ir 0,5 t – gamybos įmonėse).

Lietuvoje lankosi Japonijos auditoriai

2015-05-11 / VMVT įvykiai, strategija

Šią savaitę (gegužės 11–15 dienomis) Lietuvoje lankosi specialistų delegacija iš Japonijos žemės ūkio, miškininkystės ir žuvininkystės ministerijos. Specialistai tikrins, kaip Lietuvoje vykdoma valstybinė maisto ir veterinarinė kontrolė jautienos sektoriuje. Patikrinimų rezultatai turės įtakos deryboms dėl galimybės eksportuoti į Japoniją jautieną ir jos produktus.

VVSK siūlo priemones, kad vaikams būtų užtikrintas kokybiškas maitinimas

2015-05-06 / VMVT įvykiai, strategija

Komitetas šiandien, 2015 m. gegužės 6 d., vyko į išvažiuojamąjį posėdį į Žemės ūkio ministeriją. Posėdyje su žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriumi Jonu Miliumi aptartas Žemės ūkio ministerijos ir savivaldybių bendradarbiavimas vykdant maisto produktų ir maitinimo paslaugų viešuosius pirkimus.

Tikrinant darželių ir mokyklų valgyklas, galės dalyvauti tėvų atstovai

2015-04-30 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai kasmet daugelio vaikų darželių ir mokyklų valgyklose randa higienos, maisto saugos ar kokybės pažeidimų. 50 proc. patikrinimų nustatoma su pažeidimais. Taip pat jau ne vienerius metus maisto kokybe, neskaniu maistu skundžiasi vaikai ir jų tėvai.  Tad VMVT nusprendė imtis konkrečių priemonių, kad situacija keistųsi, ir sudarė galimybes tėvų atstovams dalyvauti darželių bei mokyklų patikrinimuose.

Už gyvūnų augintinių pasų klastojimą – griežtos bausmės

2015-04-30 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistai bendradarbiauja su kitų ES valstybių narių kompetentingomis institucijomis, kilus bent menkiausiam įtarimui dėl gyvūnų dokumentų klastojimo, tiria tokius atvejus.

Ką daryti, kad vaikai ugdymo įstaigose galėtų valgyti skaniai ir sveikai?

2015-04-24 / VMVT įvykiai, strategija

Kokios kokybės patiekalai tiekiami vaikams mokyklų ir darželių valgyklose, taip pat kokiomis sąlygomis gaminamas maistas, nuolat tikrina Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai. Kasmet 50 proc. patikrinimų nustatoma higienos, maisto saugos ar kokybės pažeidimų. Kaip spręsti jau tragiška tampančią situaciją?

J. Milius: „Per 20 metų į 70 proc. Lietuvos rajonų neatvyko dirbti nė vienas jaunas veterinarijos gydytojas“

2015-04-24 / VMVT įvykiai, strategija

Kasmet paskutinį balandžio šeštadienį visame pasaulyje minint veterinarijos dieną, prisimenama, kokia svarbi ši profesija. Ne veltui Pasaulinė veterinarijos gydytojų asociacija savo devizu pasirinko šūkį „Sveiki gyvūnai – sveiki žmonės“. Apie tai, kokius iššūkius šiandien reikia įveikti veterinarijos gydytojams, pokalbis su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorium dr. Jonu Milium.

 

 

 

1 2 3 4