Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

NaujienosLietuvoje lankosi kinų delegacija – aptariamos pieno produktų ir jautienos eksporto galimybės

2015-07-27 / VMVT įvykiai, strategija

Šią savaitę Lietuvoje viešintiems Kinijos Prekybos ministerijos ir Generalinės kokybės priežiūros, inspekcijos ir karantino administracijos (AQSIQ) atstovams  pristatyta mūsų šalies valstybinė maisto ir veterinarijos kontrolės sistema, aptartos žemės ūkio produktų eksporto į Kiniją galimybės. Ypač didelis dėmesys skirtas lietuviškų pieno produktų eksportui.

VMVT padės ukrainiečiams tobulinti veterinarinės kontrolės sistemą

2015-07-23 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) kartu su Italijos Respublikos G. Caporale zooprofilaktikos institutu pateiktas pasiūlymas įgyvendinti 24 mėnesių trukmės Europos Sąjungos Dvynių projektą „Parama įgyvendinant sanitarijos ir fitosanitarijos priemonių įsipareigojimus pagal ES ir Ukrainos asociacijos susitarimą“, laimėjo atranką.

 

Prieš 15 metų liepos mėnesį įkurta VMVT

2015-07-22 / VMVT įvykiai, strategija

Jau 15 metų Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) dirba, kad maistas ant mūsų stalo patektų saugus ir kokybiškas, rūpinasi gyvūnų sveikata ir gerove, gina vartotojų interesus.  Kasmet atliekama daugiau kaip 1 mln. maisto produktų laboratorinių tyrimų, sėkmingai kovojama su gyvūnų užkrečiamosiomis ligomis, ieškoma naujų eksporto rinkų, lengvinami reikalavimai ūkininkams, gamintojams, verslininkams.

RVASVT sistemos gyvūninio maisto tvarkymo subjektuose

2015-07-17 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Veterinarijos sanitarijos skyriaus specialistai su kolegomis iš teritorinių padalinių dalinosi žiniomis, įgytomis dalyvaujant Europos Komisijos mokymuose, pagal programą „Geresnis mokymas rūpinantis maisto sauga“. Liepos 14 ir 16 dienomis jie organizavo mokymus „Rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų sistemos taikymas gyvūninio maisto tvarkymo subjektuose“.

Specialistai iš JAV gerai vertina Lietuvoje taikomas priemones dėl AKM

2015-07-17 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje (VMVT) liepos 15-16 d. lankėsi specialistai iš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV): veterinarijos gydytojai, kiaulių augintojų asociacijos ir kiaulienos mėsos pramonės atstovai. Jie atvyko susipažinti su Lietuvoje vykdoma afrikinio kiaulių maro (AKM) prevencija ir kontrole, domėjosi pasienio kontrole, kokių priemonių imtasi pasireiškus AKM, kaip vyksta bendradarbiavimas su  kaimyninėmis šalimis.

Pieno produktus į Čilę eksportuos 10 Lietuvos įmonių

2015-07-14 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistams gegužės pradžioje galutinai suderinus sertifikatus su kompetentinga Čilės institucija, Lietuvos gamintojams atsivėrė kelias į šią šalį eksportuoti pieno produktus. Pasiūlyti Čilei savo gaminamos produkcijos šiuo metu gali 10 Lietuvos įmonių: AB Pieno žvaigždžių filialai („Mažeikių pieninė“, „Kauno pienas“, „Panevėžio pienas“, „Pasvalio sūrinė“), AB „Žemaitijos pienas“, AB „Vilkyškių pieninė“, AB „Rokiškio sūris“, UAB „Rokiškio pieno gamyba“ ir šios bendrovės filialas Ukmergės pieninė, taip pat UAB „Marijampolės pieno konservai“.

Vaikų maitinimo valgiaraščiuose – kokybiški ir sveikatai palankūs patiekalai

2015-07-01 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) nuo š. m. liepos 1 d. derins vaikų ugdymo įstaigų, socialinės globos įstaigų ir poilsio stovyklų valgiaraščius. Siekiant, kad būtų vadovaujamasi vienodais principais, VMVT parengė tvarką, pagal kurią ugdymo įstaigos turės rengti valgiaraščius ir pateikti juos derinti VMVT teritorinių padalinių specialistams.

VMVT kontroliuos su maistu besiliečiančių gaminių ir medžiagų gamintojus bei tiekėjus

2015-06-30 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) nuo š. m. liepos 1 d. pradeda vykdyti su maistu besiliečiančių gaminių ir medžiagų rinkos priežiūrą bei kontrolę. Šias funkcijas VMVT perėmė iš Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos prie Ūkio ministerijos. Iki šiol VMVT specialistai kontroliavo tik gamintojų ir maisto tvarkymo subjektuose naudojamus su maistu besiliečiančius gaminius bei medžiagas.

Stiprinamas bendradarbiavimas su EFSA

2015-06-09 / VMVT įvykiai, strategija

Šią savaitę Lietuvoje lankosi Europos maisto saugos tarnybos (EFSA) delegacija – vykdantysis direktorius dr. Bernhard Url, Patarėjų forumo ir mokslinio bendradarbiavimo skyriaus vadovas dr. Stef Bronzwaer ir EFSA mokslinė darbuotoja dr. Marina Koussathana. Šiandien, birželio 9 d., Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute jie susitiko su atsakingų Lietuvos institucijų specialistais ir mokslo įstaigų darbuotojais.

1 2 3 4 5 6