Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

NaujienosValstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje lankosi Maroko atsakingų specialistų delegacija

2015-03-03 / VMVT įvykiai, strategija

Šią savaitę Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje Maroko atsakingų specialistų delegacija (4 asmenys) vertina Lietuvoje vykdomą valstybinę maisto ir veterinarijos kontrolę, lankosi įvairiose maisto grandinės įmonėse. Vienas pagrindinių vizito tikslų – aptarti jautienos ir jos produktų eksporto į Maroką galimybes.

Baigta du mėnesius trukusi didelio masto tarptautinė operacija ,,Opson IV“

2015-02-27 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba kartu su Muitinės departamentu prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos dalyvavo tarptautinėje Europolo – Interpolo inicijuotoje operacijoje ,,OPSON IV“. Šios operacijos tikslas – rinkoje, gamybos įmonėse bei importo metu nustatyti suklastotą ir nestandartinį maistą (neatitinkantį gamybos, pakavimo, laikymo ir tiekimo reikalavimų, nurodytų ES ir nacionaliniuose teisės aktuose), įskaitant ir alkoholinius gėrimus.

VMVT naujienlaiškyje – 2015 metų prioritetai ir svarbiausi darbai

2015-02-23 / VMVT įvykiai, strategija

Svarbiausios šių metų pradžios VMVT naujienos vienoje vietoje – naujienlaiškyje. Rasite 2015 m. VMVT prioritetus, apibendrintus kontrolės duomenis, teritorinių padalinių inspektorių vertinimo pirmuosius rezultatus. Sužinosite, ką verslo atstovai mano apie inspektorių darbą, kurių teritorinių padalinių darbas įvertintas geriausiai.

 

Direktoriaus sveikinimas Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga

2015-02-13 / VMVT įvykiai, strategija

Mieli kolegos,

Vasario 16-oji tūkstantmetei Lietuvai suteikė modernų nacionalinės valstybės įprasminimą. Ar lengva buvo anos Lietuvos, prieškarinės, ūkininkams, ar lengva buvo tik pradėjusios kilti pramonės darbininkams, ar laisvas buvo inteligento žodis ir mintis? Ar nebuvo skandalų ir nepasitenkinimo vadais, lyderiais? Buvo visko.

 

J. Milius: „Efektyviai kovai su AKM būtinas skaidrumas ir atvirumas“

2015-02-12 / VMVT įvykiai, strategija

Šių metų vasario 11-12 dienomis Taline vyko Baltijos ir rytų Europos šalių afrikinio kiaulių maro ekspertų darbo grupės posėdis, kuriame Lietuvai atstovavo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius ir Skubios veiklos skyriaus vedėjas Marius Masiulis. Svarbiausiu šio posėdžio akcentu ir diskusijų objektu tapo būtinybė visoms šalims, kuriose yra ar buvo nustatytas afrikinis kiaulių maras (AKM), skaidriai ir atvirai veikti, keistis naujausia informacija.

Ukrainiečiai vėl galės mėgautis lietuviškais pieno ir mėsos produktais

2015-02-11 / VMVT įvykiai, strategija

Šiandien, vasario 11 d., Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius dr. Jonas Milius Taline (Estijos Respublika) susitiko ir aptarė prekybos lietuviškais pieno ir mėsos produktais sąlygas su Ukrainos Respublikos valstybinės veterinarijos ir fitosanitarijos tarnybos laikinuoju vadovu Vitalijumi Bašinskiu. Susitikimas įvyko Ukrainai oficialiai patvirtinus naujai suderintus veterinarijos sertifikatus pieno ir mėsos produktų eksportui.

Susitikimas su Ukrainos agrarinės politikos ir maisto viceministre

2015-02-05 / VMVT įvykiai, strategija

Šiandien, vasario 5 d., Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius dr. Jonas Milius dalyvavo susitikime su Ukrainos agrarinės politikos ir maisto viceministre eurointegracijai Vladyslava Rutytska dėl bendradarbiavimo galimybių žemės ūkio srityje. Viceministrė aplankė Nacionalinį maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutą, susipažino su Lietuvos maisto ir veterinarinės kontrolės sistema, aptarė dvišalio bendradarbiavimo svarbą ir perspektyvas.

Deramasi dėl jautienos eksporto į Japoniją

2015-02-03 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) aktyviai ieškodama naujų rinkų lietuviško maisto eksportuotojams, pernai glaudžiai bendradarbiavo su Japonijos kompetentingomis institucijomis. Ar lietuviška jautiena galės keliauti į tekančios saulės šalį, paaiškės jau greitai – gegužės pradžioje į mūsų šalį planuoja atvykti japonų ekspertai įsitikinti, kad Lietuvoje auginami galvijai – sveiki, o mėsa –  kokybiška.

VMVT dalinasi patirtimi su Bosnijos ir Hercegovinos kolegomis

2015-02-02 / VMVT įvykiai, strategija

Šią savaitę (vasario 2-5 d.) Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje lankosi Bosnijos ir Hercegovinos Valstybinės veterinarijos tarnybos direktorius ponas Ljubomir Kalaba, vyriausiasis valstybinis inspektorius ponas Mirza Džafo ir Maisto saugos agentūros direktoriaus pavaduotojas ponas Džemil Hajrić.

1 2