Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

NaujienosVaikų maitinimo valgiaraščiuose – kokybiški ir sveikatai palankūs patiekalai

2015-07-01 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) nuo š. m. liepos 1 d. derins vaikų ugdymo įstaigų, socialinės globos įstaigų ir poilsio stovyklų valgiaraščius. Siekiant, kad būtų vadovaujamasi vienodais principais, VMVT parengė tvarką, pagal kurią ugdymo įstaigos turės rengti valgiaraščius ir pateikti juos derinti VMVT teritorinių padalinių specialistams.

VMVT kontroliuos su maistu besiliečiančių gaminių ir medžiagų gamintojus bei tiekėjus

2015-06-30 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) nuo š. m. liepos 1 d. pradeda vykdyti su maistu besiliečiančių gaminių ir medžiagų rinkos priežiūrą bei kontrolę. Šias funkcijas VMVT perėmė iš Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos prie Ūkio ministerijos. Iki šiol VMVT specialistai kontroliavo tik gamintojų ir maisto tvarkymo subjektuose naudojamus su maistu besiliečiančius gaminius bei medžiagas.

Stiprinamas bendradarbiavimas su EFSA

2015-06-09 / VMVT įvykiai, strategija

Šią savaitę Lietuvoje lankosi Europos maisto saugos tarnybos (EFSA) delegacija – vykdantysis direktorius dr. Bernhard Url, Patarėjų forumo ir mokslinio bendradarbiavimo skyriaus vadovas dr. Stef Bronzwaer ir EFSA mokslinė darbuotoja dr. Marina Koussathana. Šiandien, birželio 9 d., Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute jie susitiko su atsakingų Lietuvos institucijų specialistais ir mokslo įstaigų darbuotojais.

FVO atstovų nuomone, Lietuvos skerdyklose – efektyvi higienos kontrolė

2015-06-05 / VMVT įvykiai, strategija

Birželio 1-5 dienomis Lietuvoje lankėsi Europos Komisijos Maisto ir veterinarijos tarnybos  (FVO), taip pat Vokietijos, Slovėnijos, Maltos kompetentingų institucijų atstovai. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistai pristatė, kaip mūsų šalyje užtikrinama skerdyklų kontrolė, kaip skerdimo metu laikomasi higienos reikalavimų.

VMVT bendradarbiauja su kolegomis iš Šveicarijos

2015-06-03 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje (VMVT) šią savaitę (birželio 1-4 d.) lankosi Šveicarijos Konfederacijos federalinio maisto saugos ir veterinarijos biuro atstovas Dominikas Suter. Jis atvyko susipažinti, kaip Lietuvoje vykdoma afrikinio kiaulių maro ir kitų gyvūnų užkrečiamųjų ligų prevencija bei kontrolė.

Egiptiečiai vertina jautienos eksporto iš Lietuvos galimybes

2015-06-03 / VMVT įvykiai, strategija

Šią savaitę Lietuvoje lankosi Egipto kompetentingos institucijos atstovai. Jie vertina mūsų šalies galimybes eksportuoti jautieną ir jos produktus į Egiptą.  Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovai svečių delegacijai pristatė, kaip mūsų šalyje užtikrinama maisto ir veterinarinė kontrolė, suteikė detalios informacijos apie mėsos sektorių, užkrečiamųjų gyvūnų ligų kontrolę ir gyvūnų ženklinimą, registravimą bei atsekamumą.

Lietuviškus mėsos gaminius bus galima eksportuoti į Honkongą

2015-05-26 / VMVT įvykiai, strategija

Paryžiuje vykstančios Pasaulio gyvūnų sveikatos organizacijos (OIE) sesijos metu Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius susitiko su Honkongo atstovais aptarti eksporto leidimų suderinimo ir tolesnio bendradarbiavimo klausimų.

Brazilija paskyrė atsakingą pareigūną bendravimui su Lietuva

2015-05-26 / VMVT įvykiai, strategija

Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė susitiko su Brazilijos žemės ūkio, gyvulininkystės ir maisto ministre Katia Abreu. Susitikimo metu daugiausiai buvo kalbama apie bendradarbiavimo galimybes žemės ūkio produktų ir maisto eksportą. Abi pusės paskyrė konkrečius asmenis, atsakingus už dvišalių santykių plėtojimą.

 

Kasmetinės Pasaulio gyvūnų sveikatos organizacijos (OIE) generalinės sesijos metu planuojami dvišaliai susitikimai

2015-05-25 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius šių metų gegužės 24-30 d. Paryžiuje (Prancūzija) dalyvaus Pasaulio gyvūnų sveikatos organizacijos (OIE) generalinėje sesijoje.

1 2 3 4 5