Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

NaujienosES ekspertai iš VMVT sėmėsi patirties, kaip supaprastinti reikalavimus smulkiesiems gamintojams

2015-04-17 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) jau ne vienerius metus skatina ūkininkus kuo daugiau savo užaugintos produkcijos perdirbti patiems, kad valgytojus pasiektų vietiniai produktai, o kaime kurtųsi daugiau darbo vietų. Tad jau nuo 2003 m. VMVT lengvina reikalavimus gamybos patalpų įrengimui mažuose ūkiuose.

Ką svarbu žinoti verslo atstovams, kad būtų lengviau dirbti?

2015-04-14 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) prisijungė prie Lietuvos verslo konfederacijos iniciatyvos – konferencijų ciklo „Akis į akį su valstybės tarnyba“ ir jau ne vieną kartą verslininkams pristatė aktualiausias naujienas.

Pasaulinę sveikatos dieną – išskirtinis dėmesys maisto saugai

2015-04-09 / VMVT įvykiai, strategija

Balandžio 7-ą buvo minima Pasaulinė sveikatos diena, kuri šiais metais buvo skirta maisto saugos aktualijoms. Ta proga Lietuvos Respublikos Seime buvo surengta konferencija, kurioje dalyvavo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Dangutė Mikutienė, Nacionalinės sveikatos tarybos pirmininkas Juozas Pundzius ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius.

Lietuvos pasirengimas kovoti su afrikiniu kiaulių maru pripažintas pavyzdiniu

2015-04-03 / VMVT įvykiai, strategija

Tokias išvadas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriui Jonui Miliui šiandien pateikė tarptautinė veterinarijos ekspertų grupė. Š.m. kovo 30 d. - balandžio 3 d., ši grupė vertino afrikinio kiaulių maro (AKM) prevencijos ir kontrolės reikalavimų įgyvendinimą Lietuvoje.

Lietuviški žuvininkystės produktai keliaus į Braziliją

2015-04-03 / VMVT įvykiai, strategija

Lietuvos žuvininkystės produktų gamintojams džiugi žinia – jų siūlomai produkcijai atveriama Brazilijos rinka. Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą apie tai 2015 m. balandžio 3 d. informavo Brazilijos žemės ūkio, gyvūnų ir maisto ministerijos Sanitarijos ir fitosanitarijos derybų departamento vadovas.

Lietuvoje lankosi tarptautinė veterinarijos ekspertų misija dėl afrikinio kiaulių maro

2015-04-01 / VMVT įvykiai, strategija

Šią savaitę, kovo 30 – balandžio 3 dienomis Lietuvoje lankosi veterinarijos ekspertų grupė, vertinanti, kaip Lietuva taiko afrikinio kiaulių maro (AKM) prevencijos ir kontrolės reikalavimus.

Izraelio ambasadorius: „Reikalavimai košerinių produktų gamybai – išskirtiniai, tačiau įvykdomi“

2015-03-31 / VMVT įvykiai, strategija

Šių metų kovo 30 dieną Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje lankėsi Izraelio ambasadorius Lietuvoje, p. Amir Maimon. Susitikimo metu Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius su A. Maimon aptarė abiejų šalių bendradarbiavimo maisto ir veterinarijos srityje perspektyvas.

Skatins VMVT inspektorius dirbti tik skaidriai ir dar profesionaliau

2015-03-24 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) siekdama, kad visi inspektoriai dirbtų tik skaidriai, suteiktų profesionalias konsultacijas bei taptų verslininkų partneriais, diegia naujoviškus personalo valdymo ir antikorupcinius modelius.

Aptarti vaikų maitinimo, kavinių ir restoranų higienos problemų sprendimai

2015-03-20 / VMVT įvykiai, strategija

Siekiant surasti operatyviausius ir efektyviausius būdus, kaip užtikrinti kokybišką vaikų maitinimą mokyklose ir darželiuose, geresnę higieną viešojo maitinimo įmonėse, užkirsti kelią nesaugiems maisto papildams, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) glaudžiai bendradarbiauja su ministerijų, savivaldybių, verslo atstovų, visuomeninių organizacijų atstovais.

1 2 3