Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

NaujienosAfrikinio kiaulių maro problemos nagrinėtos NATO seminare

2014-10-23 / VMVT įvykiai, strategija

Šių metų spalio 21–22 dienomis NATO centrinėje būstinėje, Briuselyje, vyko NATO jungtinės sveikatos, žemės ūkio ir maisto grupės (JHAFG) seminaras, kuriame dalyvavo 60 atstovų iš 30 šalių. Renginyje buvo svarstomos nacionalinio saugumo grėsmės, pasirengimas krizėms, aptartos civilinio ir karinio bendradarbiavimo galimybės.

Iš lietuvių mokosi, kaip supaprastinti reikalavimus mažoms įmonėms

2014-10-17 / VMVT įvykiai, strategija

Europos Komisija (EK) palaiko mažuosius gamintojus bei šeimos ūkius ir skatina Europos Sąjungos (ES) šalis nedidelėms įmonėms kiek įmanoma lengvinti įvairių reglamentų reikalavimus. Kadangi Lietuvoje nedidelių maisto perdirbimo cechų įkūrimo procedūros supaprastintos jau prieš kelis metus, EK patikėjo Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (VMVT) kartu su Italijos kompanija „Opera“ Europos šalių specialistams suorganizuoti mokymus „Smulkioms įmonėms taikomi paprastesni reikalavimai“.

VMVT specialistai dalinosi pažangaus personalo valdymo patirtimi

2014-10-17 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) daug dėmesio skiria pažangioms  personalo valdymo naujovėms: atlieka naujai priimamų darbuotojų lūkesčių ir išeinančių iš darbo žmonių grįžtamojo ryšio tyrimus, taiko šiuolaikiškus priimamų darbuotojų adaptacijos metodus, kuria šiltą bei pasitikėjimu paremtą organizacijos kultūrą. Šių metų spalio 15 d. su VMVT personalo valdymo ypatumais galėjo susipažinti įvairių valstybinių institucijų personalo specialistai.  Juos į VMVT pasidalinti gerąja patirtimi pakvietė Valstybės tarnybos departamentas, jau ne pirmą kartą organizuojantis tokį, gražia tradicija tampantį renginį.

Lietuvos ir Rusijos pareigūnai aiškinsis dėl suklastotų dokumentų

2014-10-16 / VMVT įvykiai, strategija

Rytoj, spalio 17 d., Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje lankysis Rusijos Federacijos federalinės veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnybos atstovai. Jų vizito tikslas – aptarti galimus dokumentų klastojimo bei nelegalaus mėsos produktų transportavimo Rusijos teritorijoje klausimus. Susitikime taip pat dalyvaus ir Kazachstano atsakingos institucijos vadovai.

Pasaulinę maisto dieną – dėmesys mažiems šeimos ūkiams

2014-10-16 / VMVT įvykiai, strategija

Šeimos ūkiai maitina pasaulį, saugo žemę. Tokiu šūkiu šiemet minima Pasaulinė maisto diena – spalio 16-oji. Atkreipdama dėmesį į mažuosius šeimos ūkius, Jungtinių Tautų maisto ir žemės ūkio organizacija (FAO) siekia, kad visame pasaulyje būtų skatinami bei palaikomi smulkūs ir vidutiniai ūkiai. Būtent jie kasmet gelbsti nuo nedarbo, bado ir prastos mitybos milijonus skurdžiausių pasaulio kraštų gyventojų.

Su Lietuvos patirtimi supažindinti Azijos regiono specialistai

2014-10-14 / VMVT įvykiai, strategija

Šių metų spalio 6–9 dienomis Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pavaduotojas Vidmantas Paulauskas lankėsi Mongolijoje, kur šios šalies sostinėje Ulan Batore vykusioje tarptautinėje konferencijoje skaitė pranešimą apie valstybinę maisto ir veterinarijos kontrolę bei veterinarijos sanitarijos ir fitosanitarijos priemonių įgyvendinimą.

LNK laidoje "Alfa savaitė" - tikrovės neatitinkanti informacija

2014-10-13 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad 2014 m. spalio 12 d. LNK televizijos laidoje „Alfa savaitė“ pateikta neatitinkanti tikrovės, melaginga ir galinti suklaidinti informacija apie afrikinio kiaulių maro (AKM) situaciją ir tyrimus Lietuvoje.

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Valstybine ne maisto produktų inspekcija

2014-10-08 / VMVT įvykiai, strategija

Šių metų spalio 8 dieną Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Valstybine ne maisto produktų inspekcija prie Ūkio ministerijos dėl bendrų veiksmų vykdant su maistu besiliečiančių gaminių ir medžiagų valstybinę kontrolę. Sutartį pasirašė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius ir Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos viršininkas Renaldas Čiužas.

Lietuva padeda Gruzijai integruotis į Europos Sąjungą

2014-10-07 / VMVT įvykiai, strategija

Žemės ūkio ministerija, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, Programos „LEADER“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras Gruzijoje įgyvendina projektą „Parama Gruzijos žemės ūkio ministerijai plėtojant administracinius ir institucinius gebėjimus“, kuris finansuojamas Užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis.

1 2 3 4 5 6 7