Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

NaujienosLietuvoje lankosi tarptautinė veterinarijos ekspertų misija dėl afrikinio kiaulių maro

2015-04-01 / VMVT įvykiai, strategija

Šią savaitę, kovo 30 – balandžio 3 dienomis Lietuvoje lankosi veterinarijos ekspertų grupė, vertinanti, kaip Lietuva taiko afrikinio kiaulių maro (AKM) prevencijos ir kontrolės reikalavimus.

Izraelio ambasadorius: „Reikalavimai košerinių produktų gamybai – išskirtiniai, tačiau įvykdomi“

2015-03-31 / VMVT įvykiai, strategija

Šių metų kovo 30 dieną Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje lankėsi Izraelio ambasadorius Lietuvoje, p. Amir Maimon. Susitikimo metu Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius su A. Maimon aptarė abiejų šalių bendradarbiavimo maisto ir veterinarijos srityje perspektyvas.

Skatins VMVT inspektorius dirbti tik skaidriai ir dar profesionaliau

2015-03-24 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) siekdama, kad visi inspektoriai dirbtų tik skaidriai, suteiktų profesionalias konsultacijas bei taptų verslininkų partneriais, diegia naujoviškus personalo valdymo ir antikorupcinius modelius.

Aptarti vaikų maitinimo, kavinių ir restoranų higienos problemų sprendimai

2015-03-20 / VMVT įvykiai, strategija

Siekiant surasti operatyviausius ir efektyviausius būdus, kaip užtikrinti kokybišką vaikų maitinimą mokyklose ir darželiuose, geresnę higieną viešojo maitinimo įmonėse, užkirsti kelią nesaugiems maisto papildams, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) glaudžiai bendradarbiauja su ministerijų, savivaldybių, verslo atstovų, visuomeninių organizacijų atstovais.

Plėtojamas Lietuvos ir Japonijos bendradarbiavimas

2015-03-09 / VMVT įvykiai, strategija

Praėjusią savaitę Lietuvos delegacija Tokijuje susitiko su Japonijos žemės ūkio, miškininkystės ir žuvininkystės ministerijos Gyvūnų sveikatos biuro atstovais ir aptarė abiejų valstybių bendradarbiavimo žemės ūkio srityje galimybes.

Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje lankosi Maroko atsakingų specialistų delegacija

2015-03-03 / VMVT įvykiai, strategija

Šią savaitę Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje Maroko atsakingų specialistų delegacija (4 asmenys) vertina Lietuvoje vykdomą valstybinę maisto ir veterinarijos kontrolę, lankosi įvairiose maisto grandinės įmonėse. Vienas pagrindinių vizito tikslų – aptarti jautienos ir jos produktų eksporto į Maroką galimybes.

Baigta du mėnesius trukusi didelio masto tarptautinė operacija ,,Opson IV“

2015-02-27 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba kartu su Muitinės departamentu prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos dalyvavo tarptautinėje Europolo – Interpolo inicijuotoje operacijoje ,,OPSON IV“. Šios operacijos tikslas – rinkoje, gamybos įmonėse bei importo metu nustatyti suklastotą ir nestandartinį maistą (neatitinkantį gamybos, pakavimo, laikymo ir tiekimo reikalavimų, nurodytų ES ir nacionaliniuose teisės aktuose), įskaitant ir alkoholinius gėrimus.

VMVT naujienlaiškyje – 2015 metų prioritetai ir svarbiausi darbai

2015-02-23 / VMVT įvykiai, strategija

Svarbiausios šių metų pradžios VMVT naujienos vienoje vietoje – naujienlaiškyje. Rasite 2015 m. VMVT prioritetus, apibendrintus kontrolės duomenis, teritorinių padalinių inspektorių vertinimo pirmuosius rezultatus. Sužinosite, ką verslo atstovai mano apie inspektorių darbą, kurių teritorinių padalinių darbas įvertintas geriausiai.

 

Direktoriaus sveikinimas Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga

2015-02-13 / VMVT įvykiai, strategija

Mieli kolegos,

Vasario 16-oji tūkstantmetei Lietuvai suteikė modernų nacionalinės valstybės įprasminimą. Ar lengva buvo anos Lietuvos, prieškarinės, ūkininkams, ar lengva buvo tik pradėjusios kilti pramonės darbininkams, ar laisvas buvo inteligento žodis ir mintis? Ar nebuvo skandalų ir nepasitenkinimo vadais, lyderiais? Buvo visko.

 

1 2