Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

NaujienosMoksleivių pažintis su veterinarijos gydytojo darbu

2014-12-17 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba šių metų lapkričio mėnesį pasirašė sutartį su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru, pagal kurią įsipareigojo bendradarbiauti ugdant moksleivių profesinę veiklą, padedant apsispręsti dėl profesijos pasirinkimo.

Įsigalioja nauji maisto produktų ženklinimo reikalavimai

2014-12-12 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba primena, kad nuo šių metų gruodžio 13 d. visoje Europos Sąjungoje (ES) įsigalios Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas Nr. 1169/2011 dėl informacijos apie maistą teikimo vartotojams, kuris pakeis iki šiol galiojusias nacionalines nuostatas dėl maisto produktų ženklinimo.

Ukrainos ekspertas įvertino Lietuvoje taikomas priemones dėl afrikinio kiaulių maro

2014-11-28 / VMVT įvykiai, strategija

Šią savaitę Lietuvoje lankėsi Ukrainos valstybinės veterinarijos ir fitosanitarijos tarnybos Priešepizootinių priemonių direktorato vadovas Marian Trotskij.

Seminare veterinarijos gydytojai svarstė afrikinio kiaulių maro problemas

2014-11-28 / VMVT įvykiai, strategija

Šių metų lapkričio 26 d. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos salėje vyko seminaras valstybiniams ir privatiems veterinarijos gydytojams „Afrikinis kiaulių maras“. Šį seminarą organizavo Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba kartu su Europos Komisijos Sveikatos ir vartotojų generaliniu direktoratu (DG SANCO) pagal programą „Geresnis mokymasis, rūpinantis maisto sauga“.

Kazachstano ambasada: Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonė mums pavyzdys

2014-11-21 / VMVT įvykiai, strategija

Vakar, lapkričio 20 d., Kazachstano Respublikos ambasados ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) kvietimu, Lietuvos maisto pramonės asociacijų ir atskirų gamybos įmonių atstovai aptarė perspektyvas ir galimybes plėtoti dvišalius verslo ryšius.

EK svarstyta paukščių gripo situacija Europoje

2014-11-19 / VMVT įvykiai, strategija

Europos Komisija (EK) lapkričio 18 d. priėmė sprendimą dėl Olandijoje ir Anglijoje nustatytų paukščių gripo židinių. Sprendimu patvirtinti griežti veterinariniai apribojimai ir būtinos saugos priemonės, kurias privalo vykdyti šios valstybės, siekdamos kontroliuoti ligą ir užkirsti kelią didelio patogeniškumo paukščių gripo virusui patekti į kitas valstybes.

Tarptautinėje konferencijoje ”Vaikų mityba ir sveikata” – aktualiausios problemos ir jų sprendimai

2014-11-19 / VMVT įvykiai, strategija

Šiandien (lapkričio 19 d.) Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) organizuotoje tarptautinėje konferencijoje „Vaikų mityba ir sveikata“ išskirtos esminės vaikų mitybos įpročių ir maitinimo ugdymo įstaigose problemos. Aptartos vaikų nutukimo priežastys ir pasekmės, palyginti mitybos duomenys Europos Sąjungoje. Pristatytos sveikos mitybos ugdymo patirtys Vokietijoje, Suomijoje, Latvijoje, Švedijoje.

Spaudos konferencija „Vaikų mityba ir sveikata“

2014-11-17 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba š.m. lapkričio 19 d., trečiadienį, 12 val. naujienų agentūros BNS konferencijų salėje (Jogailos g. 9/1, Vilnius) rengia spaudos konferenciją, skirtą tarptautiniam renginiui  „Vaikų mityba ir sveikata“. 

 

Intriguojančios VMVT specialistų pamokos vaikams

2014-11-14 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) įsitraukė į projektą „Kam to reikia?!“ ir supažindins Lietuvos moksleivius su veterinaro darbo specifika, paslaptingu mikrobų pasauliu, įvairiais laboratoriniais tyrimais, sveikos mitybos principais, primins, kodėl svarbu atsakingai auginti gyvūnus. Pirmieji netradicinėse, VMVT specialistų vedamose pamokose sudalyvavo Kauno Dainavos pagrindinės mokyklos 1-8 klasių vaikai.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9