Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

IMVIS

NaujienosIlgos derybos baigtos – mėsą ir jos produktus galėsime eksportuoti į JAV

2015-08-27 / VMVT įvykiai, strategija

Lietuvos mėsos gamintojams ilgai laukta žinia iš už Atlanto – jų siūlomai produkcijai atveriama Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinka. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorių telefonu apie tai šiandien informavo JAV žemės ūkio departamento pareigūnas. Oficialus patvirtinimo raštas bus atsiųstas rytoj.

Lietuviški pieno produktai keliaus ir į Kosta Riką

2015-08-19 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba gavo oficialų patvirtinimą, kad Kosta Rikos kompetentinga institucija Lietuvos pieno perdirbimo įmonei AB „Žemaitijos pienas“ suteikė teisę eksportuoti pieno produktus į šią šalį.

Išleistas naujienlaiškio numeris

2015-08-18 / VMVT įvykiai, strategija

Rugpjūčio mėnesio naujienlaiškio numeryje apžvelgtos rugpjūčio mėnesio aktualijos, afrikinio kiaulių maro situacija, naujų maisto produktų gamintojų rinkų paieškos rezultatai.

Kinijos delegacija vertins Lietuvos pasiruošimą eksportuoti galvijus

2015-08-17 / VMVT įvykiai, strategija

Rytoj, rugpjūčio 18 d., Lietuvoje prasidės dvi savaites truksiantis Kinijos Liaudies Respublikos Generalinės kokybės priežiūros ir karantino administracijos (AQSIQ) delegacijos vizitas, kurio metu ekspertai vertins Lietuvoje vykdomą gyvūnų sveikatos ir gerovės, pavojingų užkrečiamųjų ligų kontrolę. Vienas pagrindinių šio vizito tikslų – Lietuvoje užaugintų galvijų eksportas į šią šalį.

Lietuvoje lankosi kinų delegacija – aptariamos pieno produktų ir jautienos eksporto galimybės

2015-07-27 / VMVT įvykiai, strategija

Šią savaitę Lietuvoje viešintiems Kinijos Prekybos ministerijos ir Generalinės kokybės priežiūros, inspekcijos ir karantino administracijos (AQSIQ) atstovams  pristatyta mūsų šalies valstybinė maisto ir veterinarijos kontrolės sistema, aptartos žemės ūkio produktų eksporto į Kiniją galimybės. Ypač didelis dėmesys skirtas lietuviškų pieno produktų eksportui.

VMVT padės ukrainiečiams tobulinti veterinarinės kontrolės sistemą

2015-07-23 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) kartu su Italijos Respublikos G. Caporale zooprofilaktikos institutu pateiktas pasiūlymas įgyvendinti 24 mėnesių trukmės Europos Sąjungos Dvynių projektą „Parama įgyvendinant sanitarijos ir fitosanitarijos priemonių įsipareigojimus pagal ES ir Ukrainos asociacijos susitarimą“, laimėjo atranką.

 

Prieš 15 metų liepos mėnesį įkurta VMVT

2015-07-22 / VMVT įvykiai, strategija

Jau 15 metų Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) dirba, kad maistas ant mūsų stalo patektų saugus ir kokybiškas, rūpinasi gyvūnų sveikata ir gerove, gina vartotojų interesus.  Kasmet atliekama daugiau kaip 1 mln. maisto produktų laboratorinių tyrimų, sėkmingai kovojama su gyvūnų užkrečiamosiomis ligomis, ieškoma naujų eksporto rinkų, lengvinami reikalavimai ūkininkams, gamintojams, verslininkams.

RVASVT sistemos gyvūninio maisto tvarkymo subjektuose

2015-07-17 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Veterinarijos sanitarijos skyriaus specialistai su kolegomis iš teritorinių padalinių dalinosi žiniomis, įgytomis dalyvaujant Europos Komisijos mokymuose, pagal programą „Geresnis mokymas rūpinantis maisto sauga“. Liepos 14 ir 16 dienomis jie organizavo mokymus „Rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų sistemos taikymas gyvūninio maisto tvarkymo subjektuose“.

Specialistai iš JAV gerai vertina Lietuvoje taikomas priemones dėl AKM

2015-07-17 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje (VMVT) liepos 15-16 d. lankėsi specialistai iš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV): veterinarijos gydytojai, kiaulių augintojų asociacijos ir kiaulienos mėsos pramonės atstovai. Jie atvyko susipažinti su Lietuvoje vykdoma afrikinio kiaulių maro (AKM) prevencija ir kontrole, domėjosi pasienio kontrole, kokių priemonių imtasi pasireiškus AKM, kaip vyksta bendradarbiavimas su  kaimyninėmis šalimis.

1 2 3 4 5 6