Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

NaujienosKazachstano ambasada: Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonė mums pavyzdys

2014-11-21 / VMVT įvykiai, strategija

Vakar, lapkričio 20 d., Kazachstano Respublikos ambasados ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) kvietimu, Lietuvos maisto pramonės asociacijų ir atskirų gamybos įmonių atstovai aptarė perspektyvas ir galimybes plėtoti dvišalius verslo ryšius.

EK svarstyta paukščių gripo situacija Europoje

2014-11-19 / VMVT įvykiai, strategija

Europos Komisija (EK) lapkričio 18 d. priėmė sprendimą dėl Olandijoje ir Anglijoje nustatytų paukščių gripo židinių. Sprendimu patvirtinti griežti veterinariniai apribojimai ir būtinos saugos priemonės, kurias privalo vykdyti šios valstybės, siekdamos kontroliuoti ligą ir užkirsti kelią didelio patogeniškumo paukščių gripo virusui patekti į kitas valstybes.

Tarptautinėje konferencijoje ”Vaikų mityba ir sveikata” – aktualiausios problemos ir jų sprendimai

2014-11-19 / VMVT įvykiai, strategija

Šiandien (lapkričio 19 d.) Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) organizuotoje tarptautinėje konferencijoje „Vaikų mityba ir sveikata“ išskirtos esminės vaikų mitybos įpročių ir maitinimo ugdymo įstaigose problemos. Aptartos vaikų nutukimo priežastys ir pasekmės, palyginti mitybos duomenys Europos Sąjungoje. Pristatytos sveikos mitybos ugdymo patirtys Vokietijoje, Suomijoje, Latvijoje, Švedijoje.

Spaudos konferencija „Vaikų mityba ir sveikata“

2014-11-17 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba š.m. lapkričio 19 d., trečiadienį, 12 val. naujienų agentūros BNS konferencijų salėje (Jogailos g. 9/1, Vilnius) rengia spaudos konferenciją, skirtą tarptautiniam renginiui  „Vaikų mityba ir sveikata“. 

 

Intriguojančios VMVT specialistų pamokos vaikams

2014-11-14 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) įsitraukė į projektą „Kam to reikia?!“ ir supažindins Lietuvos moksleivius su veterinaro darbo specifika, paslaptingu mikrobų pasauliu, įvairiais laboratoriniais tyrimais, sveikos mitybos principais, primins, kodėl svarbu atsakingai auginti gyvūnus. Pirmieji netradicinėse, VMVT specialistų vedamose pamokose sudalyvavo Kauno Dainavos pagrindinės mokyklos 1-8 klasių vaikai.

 

Svarbiausios mėnesio naujienos

2014-11-10 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos spalio/lapkričio naujienlaiškyje – informacija apie energinius gėrimus, mokinių maitinimo kokybę mūsų šalyje ir kitų sričių patikrinimų rezultatai.  Afrikinio kiaulių maro naujienos Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse, naudinga informacija apie maisto produktus, taip pat antibiotikų, skirtų gyvūnams gydyti, vartojimą bei ligas. Galite susipažinti su naujausiais teisės aktais ir statistiniais duomenimis.

Su Brazilijos atstovais aptartos gyvūninių produktų eksporto galimybės

2014-11-06 / VMVT įvykiai, strategija

Šiandien Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje lankėsi Brazilijos žemės ūkio, gyvūnų ir maisto ministerijos specialistų delegacija. Tai – Europos Komisijos Prekybos generalinio direktorato organizuotas dviejų dienų trukmės mokomasis vizitas, kurio metu aptartos ir gyvūninių produktų eksporto iš Lietuvos į Braziliją galimybės.

Afrikinio kiaulių maro problemos nagrinėtos NATO seminare

2014-10-23 / VMVT įvykiai, strategija

Šių metų spalio 21–22 dienomis NATO centrinėje būstinėje, Briuselyje, vyko NATO jungtinės sveikatos, žemės ūkio ir maisto grupės (JHAFG) seminaras, kuriame dalyvavo 60 atstovų iš 30 šalių. Renginyje buvo svarstomos nacionalinio saugumo grėsmės, pasirengimas krizėms, aptartos civilinio ir karinio bendradarbiavimo galimybės.

Iš lietuvių mokosi, kaip supaprastinti reikalavimus mažoms įmonėms

2014-10-17 / VMVT įvykiai, strategija

Europos Komisija (EK) palaiko mažuosius gamintojus bei šeimos ūkius ir skatina Europos Sąjungos (ES) šalis nedidelėms įmonėms kiek įmanoma lengvinti įvairių reglamentų reikalavimus. Kadangi Lietuvoje nedidelių maisto perdirbimo cechų įkūrimo procedūros supaprastintos jau prieš kelis metus, EK patikėjo Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (VMVT) kartu su Italijos kompanija „Opera“ Europos šalių specialistams suorganizuoti mokymus „Smulkioms įmonėms taikomi paprastesni reikalavimai“.

1 2 3 4 5 6 7 8