Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

NaujienosĮ Lietuvą pasisemti patirties atvyko Serbijos veterinarijos specialistai

2014-07-15 / VMVT įvykiai, strategija

Šią savaitę (liepos 14 -18 d.) Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje lankosi Serbijos žemės ūkio ir aplinkos ministerijos Veterinarijos direktorato delegacija, kuri atvyko pasisemti patirties pagal Lietuvos ir Vengrijos vykdomą Dvynių projektą Serbijoje „Gebėjimų stiprinimas maisto saugos ir gyvūnų gerovės srityse“. Šį bendrą 30 mėnesių trukmės projektą planuojama baigti įgyvendinti šių metų rugsėjį.

Veterinarijos gydytojai gilino žinias diagnozuojant bičių užkrečiamąsias ligas

2014-07-07 / VMVT įvykiai, strategija

Praėjusią savaitę Aleksandro Stulginskio universitete ir dr. Algirdo Amšiejaus bityne (Kauno r.) vyko teritorinių valstybinių maisto ir veterinarijos tarybų veterinarijos gydytojų – inspektorių, atsakingų už bitynų valstybinę kontrolę, mokymai. Mokymus organizavo Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, Lietuvos bitininkų sąjunga, Nacionalinis maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutas ir Aleksandro Stulginskio universiteto Agronomijos fakultetas.

Susitikime svarstyta, kaip užtikrinti vaikų maitinimo kokybę mokyklose

2014-07-04 / VMVT įvykiai, strategija

Šiandien, liepos 4 d. Lietuvos Respublikos Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Dangutė Mikutienė ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius susitikime aptarė, kaip spręsti moksleivių maitinimo problemas mokyklose. D. Mikutienė pabrėžė, kad svarbiausias šio susitikimo ir visų ateinančių mokslo metų tikslas - užtikrinti aukštą žaliavų, iš kurių gaminami patiekalai vaikams, kokybę.

VMVT bendradarbiaus su STT korupcijos tyrime

2014-07-04 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad bendradarbiaus su Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnais, atliekančiais tyrimą dėl Vilniaus VMVT darbuotojo tarnybinės veiklos. Tyrimas pradėtas dėl įtarimų kyšio reikalavimu iš maisto tvarkymo įmonės direktoriaus už tai, kad įmonei būtų leista atnaujinti už nustatytus pažeidimus sustabdytą veiklą.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba laimėjo dar vieną tarptautinį konkursą dalyvauti projekte

2014-06-30 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) laimėjo Europos Komisijos paskelbtą konkursą įgyvendinti projektą narystei Europos Sąjungoje (ES) besiruošiančiose Balkanų regiono valstybėse Bosnijoje ir Hercegovinoje. Įgyvendinamu projektu bus siekiama pasidalinti VMVT specialistų sukaupta patirtimi, siekiant užtikrinti aukščiausius maisto saugos ir kokybės kontrolės standartus, pagelbėti kolegoms plėtoti žemės ūkio ir maisto produktų eksportą į ES.

VMVT direktorius apdovanojo R.Krasuckį

2014-06-25 / VMVT įvykiai, strategija

Šiandien, birželio 25 d., Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius dr. Jonas Milius 60-mečio proga apdovanojo Žemės ūkio ministerijos Žemės ūkio gamybos ir maisto pramonės departamento direktorių Rimantą Krasuckį.

Parengtas naujas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos naujienlaiškio numeris

2014-06-10 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba parengė ir kviečia interneto puslapyje skaityti jau keturioliktąjį naujienlaiškio numerį. Šiame numeryje plačiau apžvelgti šių metų gegužės - birželio mėnesių svarbiausi įvykiai, įdomesnės publikacijos, skelbtos Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos interneto svetainėje, apžvelgti kontrolės rezultatai, teisės aktų pakeitimai ir kt.

 

VMVT laukia Rusijos, Gruzijos, Serbijos ir Europos Komisijos delegacijų

2014-06-10 / VMVT įvykiai, strategija

Kitą savaitę, birželio 16-20 d., Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje (VMVT) lankysis net trijų šalių delegacijos. Taip pat atvyks Europos Komisijos Maisto ir veterinarijos tarnybos (FVO) auditoriai, kurie vertins, ar mūsų šalutinių gyvūninių produktų valstybinės kontrolės sistema yra efektyvi.

Paryžiuje braižytas naujas lietuviškų maisto produktų eksporto žemėlapis

2014-05-30 / VMVT įvykiai, strategija

Gegužės 25-30 d. Paryžiuje vyko Pasaulio gyvūnų sveikatos organizacijos (OIE) 82 generalinė sesija. Jau tradiciniu tapusio renginio metu daugelio pasaulio valstybių vyriausieji veterinarijos pareigūnai aptaria ir diskutuoja gyvūnų gerovės ir sveikatos, užkrečiamųjų ligų, maisto saugos ir kitais globaliai aktualiais klausimais. Lietuvai generalinėje sesijoje atstovavęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) direktorius dr. Jonas Milius šių metų renginį ir jo kontekste vykusius dvišalius sutikimus įvardijo vienais sėkmingiausių ir produktyviausių.

1 2 3 4 5