Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

NaujienosAKM užkrato teritorija plečiasi

2015-05-22 / Gyvūnų sveikata

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad šią savaitę užregistruoti 3 nauji afrikinio kiaulių maro (AKM) atvejai šernams.

Kinų restoranas Alytuje priverstas laikinai stabdyti savo veiklą

2015-05-22 / Viešasis maitinimas

Alytaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, laikinai sustabdyta UAB ,,Jiliji“ kinų restorano ,,Jin Mei“ (Rotušės a. 12 A, Alytus) veikla.

Ekologiškuose žaliųjų dumblių milteliuose – apsinuodijimus sukeliantys mikroorganizmai

2015-05-22 / Prekybos kontrolė

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavo pranešimą iš Airijos, kad maisto papilduose – ekologiškų žaliųjų dumblių Chlorella milteliuose „Organic Chlorella Powder” nustatyta patogeninių mikroorganizmų – Salmonella Rissen. Patekę į žmogaus organizmą, jie gali sukelti vėmimą, viduriavimą, galvos skausmą, karščiavimą.

Tauragės įmonei uždrausta prekiauti nelegaliais veterinariniais vaistais

2015-05-21 / Prekybos kontrolė

Tauragės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, individualiai įmonei (užregistruotai J. T. Vaižganto g. 112, Tauragė) uždrausta užsiimti nelegalia neregistruotų veterinarinių vaistų tiekimo į rinką veikla.

Svarbūs patarimai apie maisto saugą iškylaujantiems

2015-05-21 / Vartotojams
Iškylos į gamtą neįsivaizduojamos be kepsnių, dešrelių, daržovių ar kitų užkandžių ruošimo. Tačiau šiltuoju metų laiku padaugėja ir apsinuodijimų maistu, kitų per maistą plintančių susirgimų atvejų. Bakterijų yra visoje mus supančioje aplinkoje (dirvožemyje, ore, vandenyje, žmonių ir gyvūnų organizmuose). Būtent vasarą, kai karšta, šios bakterijos dauginasi greičiau. Tad norint ne tik smagiai paiškylauti, bet ir nesusirgti, reikia laikytis paprastų, bet svarių maisto saugos principų.
 

Šaldytų daržovių etiketėje nenurodytas alergenas – kviečiai

2015-05-20 / Prekybos kontrolė

Suomijos kompetentinga institucija pranešė, kad belgiškos „Rainbow“ užšaldytos grilyje keptos daržovės su marinatu – nesaugios, nes ženklinimo etiketėje nenurodyta, kad jų sudėtyje yra alergeno – kviečių. Tai itin pavojinga sergantiems celiakija ir alergiškiems kviečiams žmonėms, nes gali sukelti įvairių alerginių reakcijų.

Šį pavasarį jaukai su vakcina nuo pasiutligės bus mėtomi tik pasienyje

2015-05-20 / Gyvūnų sveikata
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad šiandien, gegužės 20 d., pradedamas laukinių gyvūnų oralinės vakcinacijos nuo pasiutligės pavasarinis etapas. Lėktuvai kils iš Klaipėdos oro uosto.

Lietuva bendradarbiaus su Kazachstanu veterinarijos srityje

2015-05-19 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) direktorius dr. Jonas Milius kartu su Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus vadovaujama delegacija šią savaitę dalyvauja oficialiuose vizito Kazachstane susitikimuose su šios šalies aukščiausiais pareigūnais. Antradienį (gegužės 19 d.) VMVT direktorius pasirašė „Memorandumą dėl bendradarbiavimo veterinarijos srityje tarp Lietuvos Respublikos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos ir Kazachstano Respublikos žemės ūkio ministerijos Veterinarinės kontrolės ir priežiūros komiteto“.

Norintys užsiimti daigų auginimu, šią veiklą privalo įteisinti

2015-05-18 / Maisto gamybos kontrolė

Lietuvoje daugėja norinčių užsiimti daigų auginimu, pakavimu ir pardavimu, tad klausimų apie tokiai veiklai keliamus pagrindinius reikalavimus pradedant verslą kyla nemažai.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18