Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas: Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
Faks. (8 5) 240 4362
El. paštas: vvt@vet.lt

Naujienų prenumerata

NaujienosKaip išsirinkti kokybiškus kiaušinius?

2014-04-16 / Vartotojams

Kiaušinis – gyvybės simbolis, todėl per šv.Velykas ridename, daužome ir valgome margučius. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Veterinarijos sanitarijos skyriaus vyriausiasis specialistas Jonas Stanius pataria, ką reikėtų žinoti renkantis kiaušinius, kad šventinį stalą papuoštų kokybiški produktai?

Naujas Ebola protrūkis Afrikoje

2014-04-16 / Kiti

Europoje su nerimu stebimi nauji Ebola hemoraginės karštinės viruso protrūkiai, registruojami vakarų Afrikoje. Šią savaitę Europos Komisija išreiškė susirūpinimą dėl dviejų naujų šio pavojingo viruso protrūkių Gvinėjoje ir Liberijoje. Įtariama, kad ligos židiniai užfiksuoti Malyje ir Siera Leonėje.

Patikrinus 140 prekybos kiaušiniais vietų, pažeidimų beveik nerasta

2014-04-15 / Prekybos kontrolė

Kiaušinius šv.Velykų stalui vartotojai gali drąsiai pirkti tiek prekybos centruose, tiek turgavietėse. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai praėjusią savaitę įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose patikrino beveik 140 prekybos vietų: didmeninės prekybos sandėlių, prekybos centrų ir turgaus prekiautojų. Iš viso tikrinta daugiau kaip 1,5 mln. vienetų kiaušinių, tačiau nustatyti vos keli pažeidimai.

Artėjant šventėms, dėmesys ir dovanos gyvūnų globos namų augintiniams

2014-04-15 / Gyvūnų gerovė

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos darbuotojai parėmė viešosios įstaigos ,,SOS gyvūnai“ globos namus (Minsko pl. 33A, Vilnius). Lėšas suaukojo darbuotojai, neabejingi beglobių gyvūnų likimams.

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, padėsianti stiprinti kovą su per maistą plintančiomis užkrečiamosiomis ligomis

2014-04-14 / VMVT įvykiai, strategija

Šiandien, balandžio 14 dieną, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centru prie Sveikatos apsaugos ministerijos. Tokia sutartis pasirašyta pirmą kartą, nors zoonozių ir užkrečiamųjų ligų, plintančių per maistą ir vandenį, klausimais abi institucijos sėkmingai bendradarbiauja nuo Lietuvos nepriklausomybės pradžios.

Europos veterinarai sunerimę dėl virusinės kiaulių diarėjos protrūkių Amerikos žemyne

2014-04-11 / Gyvūnų sveikata

Europos veterinarai su nerimu stebi pasaulyje sparčiai plintančios virusinės kiaulių diarėjos (PED) situaciją. Ši liga buvo diagnozuota Europoje, bet daugiausiai problemų sukėlė Azijos šalyse. Epidemija išplito Lotynų Amerikoje, Kolumbijoje ir Dominikoje, o 2013 metų pavasarį ligos protrūkiai buvo užregistruoti JAV, Meksikoje bei Kanadoje.

Prasideda pavasarinis laukinių gyvūnų vakcinavimas nuo pasiutligės

2014-04-11 / Gyvūnų sveikata

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad šiandien, balandžio 11 d., pradedamas laukinių gyvūnų oralinės vakcinacijos nuo pasiutligės pavasarinis etapas.

Kviečiame skaityti naują Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos naujienlaiškio numerį

2014-04-10 / VMVT įvykiai, strategija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba parengė ir kviečia interneto puslapyje skaityti dvyliktąjį naujienlaiškio numerį. Šiame numeryje pristatomos svarbiausios naujienos, renginiai, statistikos duomenys, įdomesnės publikacijos, skelbtos Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos interneto svetainėje, apžvelgti kontrolės rezultatai, teisės aktų pakeitimai ir kt.

Vartotojus labiausiai piktina maisto produktų kokybė

2014-04-10 / Kiti

Lietuvoje pirkėjai dažniausiai nepatenkinti prekybos centrų ir turgaviečių higiena, skundžiasi dėl netinkamo maisto produktų ženklinimo, jų kokybės, pasibaigusių vartoti terminų, baiminasi dėl gaminių saugos. Restoranų, kavinių ir užkandinių lankytojai taip pat dažnai nepatenkinti patiekalų kokybe.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13