Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

NaujienosVaikų darželis „Gintarinė šviesa“ veikė nelegaliai

2015-01-30 / Maisto gamybos kontrolė

Klaipėdos vaikų darželyje „Gintarinė šviesa“ (Naikupės g. 45), priklausiančiame VšĮ „Pajūrio Valdorfo bendruomenei“ laikinai uždrausta maitinti mažylius, nes tokiai veiklai įstaiga neturi leidimo.

 

 

 

Kramtomosios gumos „Orbit“ etiketėje nenurodytas saldiklis

2015-01-30 / Prekybos kontrolė

Klaipėdoje, prekybos centro „Rimi“ (Liepojos g. 27) parduotuvėje buvo parduodama becukrė mėlynių, aviečių ir braškių skonio kramtomoji guma „Orbit“, kurios etiketėje neparašyta, kad sudėtyje yra aspartamo.

 

 

 

Globėjai Naujojoje Vilnioje nesirūpina laikomais gyvūnais

2015-01-29 / Gyvūnų gerovė

Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai (VMVT), reaguodami į gautus pranešimus dėl Skydo gatvėje 44A (Naujoji Vilnia, Vilnius) esančioje teritorijoje netinkamai vykdomos gyvūnų globos, atliko patikrinimą.

Ant vartotojų stalo nepateko daugiau kaip 2 tūkst. tonų nesaugių ar nekokybiškų produktų

2015-01-29 / Maisto gamybos kontrolė

Pernai Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai neleido realizuoti 2 420 t nesaugių ar nekokybiškų produktų. Didžioji dalis buvo konfiskuoti pasienyje arba platintojų sandėliuose, todėl net nepasiekė prekybos vietų.

Lietuviškos jautienos eksporto keliai krypsta į artimuosius rytus

2015-01-28 / VMVT įvykiai, strategija

Ieškodama naujų rinkų Lietuvos gamintojams, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) 2014 m. intensyviai bendradarbiavo su Egipto, Maroko, Saudo Arabijos, Irano kompetentingomis institucijomis. Įteisinus ritualinį gyvulių skerdimą, derybos dėl eksporto galimybių tapo dar intensyvesnės. Numatoma, kad vasario mėnesį į Lietuvą atvyks Irano, o kovą – Maroko ekspertų delegacijos, kurios įvertins mūsų šalyje taikomos maisto ir veterinarinės kontrolės atitiktį jų šalių reikalavimams.

Šiemet patvirtintas jau penktas afrikinio kiaulių maro atvejis

2015-01-28 / Gyvūnų sveikata

Alytaus rajone, Alovės seniūnijos miške sumedžiotam šernui nustatytas afrikinis kiaulių maras (AKM). Šerno mėginiai buvo atrinkti vykdant nacionalinę AKM stebėsenos ir kontrolės programą.

 

Europoje plinta paukščių gripas

2015-01-27 / Gyvūnų sveikata

Šią savaitę Bulgarijos Burgo regione nustatytas didelio patogeniškumo paukščių gripo H5N1 protrūkis. Liga patvirtinta ištyrus Juodosios jūros pakrantėje rastą nugaišusį pelikaną. Bulgarijos veterinarijos specialistai įtaria, kad virusas į šalį pateko migruojant laukiniams paukščiams, kurių keliai kerta Juodosios jūros pakrantę ir ežeringą Burgo regioną.

Briuselyje skubus pasitarimas dėl Rusijos embargo

2015-01-26 / Kiti

Lietuvos, Lenkijos ir Estijos žemės ūkio ministrai Briuselyje ketina aptarti Rusijos embargo padarinius ir galimus dvišalius kitų valstybių susitarimus su Rusija dėl žemės ūkio produkcijos eksporto atnaujinimo.

Dėl higienos pažeidimų laikinai uždaryta sostinės Centrinė ūkininkų turgavietė

2015-01-26 / Prekybos kontrolė

Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai nustatė, kad sostinės Centrinėje ūkininkų turgavietėje (Ukmergės g. 259A) neužtikrinamas vandens tiekimas, nefasuoti maisto produktai neapsaugoti nuo taršos. Nefasuotais ir nepaženklintais žuvų produktais prekiaujama iš atvirų dėžių.

1 2 3 4