Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

AKM užkratas – kiaulių ūkyje Jonavos rajone


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad  liepos 31 d. pirmą kartą šiais metais Lietuvoje afrikinis kiaulių maras (AKM) užregistruotas mažame kiaulių ūkyje Jonavos rajone, Kulvos seniūnijoje, Čičinų k.


2015-07-31 / Gyvūnų sveikata

Radus šerno gaišeną, būtina nedelsiant pranešti VMVT


VMVT

Prasidėjus javapjūtei ir kūlimo darbams, įsibėgėjus uogavimo ir grybavimo sezonui, žmonės miškuose ar laukuose gali pastebėti kritusių šernų. Jų negalima liesti ar judinti. Apie šerno gaišeną būtina kuo greičiau pranešti Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (VMVT).


2015-07-31 / Gyvūnų sveikata

Kaip bus išduodamas gyvūno augintinio pasas?


VMVT

Nuo šių metų rugpjūčio 3 d. iki gruodžio 31 d. gyvūno augintinio pasus šunų, kačių ir šeškų savininkams išduos tik VMVT teritorinių padalinių valstybiniai veterinarijos gydytojai.


2015-07-31 / Gyvūnų gerovė

Lietuvoje lankosi kinų delegacija – aptariamos pieno produktų ir jautienos eksporto galimybės


VMVT

Šią savaitę Lietuvoje viešintiems Kinijos Prekybos ministerijos ir Generalinės kokybės priežiūros, inspekcijos ir karantino administracijos (AQSIQ) atstovams  pristatyta mūsų šalies valstybinė maisto ir veterinarijos kontrolės sistema, aptartos žemės ūkio produktų eksporto į Kiniją galimybės. Ypač didelis dėmesys skirtas lietuviškų pieno produktų eksportui.


2015-07-27 / VMVT įvykiai, strategija

Irano delegacija vertina Lietuvos galimybes eksportuoti jautieną


VMVT

Šią savaitę Lietuvoje lankėsi Irano Islamo Respublikos kompetentingos institucijos delegacija, kuri vertino Lietuvoje vykdomą valstybinę maisto ir veterinarijos kontrolę. Vienas pagrindinių šio vizito tikslų – aptarti jautienos ir avienos eksporto į šią šalį galimybes.


2015-07-24 / Importas/Eksportas

AKM diagnozuotas Ignalinos ir Širvintų rajonuose


VMVT

Du nauji afrikinio kiaulių maro (AKM) atvejai šią savaitę užregistruoti Ignalinos ir Širvintų rajonuose. Širvintų rajone – tai pirmasis atvejis. Liga diagnozuota Petriškių kaimo miško apylinkėse rastam nugaišusiam šernui.

 


2015-07-24 / Gyvūnų sveikata

Privatūs veterinarijos gydytojai negalės išduoti gyvūno augintinio pasų


VMVT

Išaiškinus ne vieną atvejį, kai privatūs veterinarijos gydytojai talkindami veisėjams, klastoja gyvūnų augintinių pasus, įrašus apie jų amžius ar skiepus, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) griežtina jaunikliams išduodamų dokumentų kontrolę.


2015-07-24 / Gyvūnų sveikata
Daugiau naujienų