Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

Su Pasauline veterinarijos diena!


VMVT

Mieli kolegos,

paskutinis balandžio šeštadienis, kai švenčiama Pasaulinė veterinarijos diena, mums primena, kokios svarbios, įvairiapusės profesijos atstovais esame. Mes atsakingi, kad būtų sveiki gyvūnai, neplistų užkrečiamosios ligos, žmones pasiektų tik saugus ir kokybiškas maistas. Atsakomybė didelė, todėl privalome dirbti profesionaliai ir kūrybiškai, pasitikėti savimi ir kolegomis.


2015-04-24 / Kiti

Ką daryti, kad vaikai ugdymo įstaigose galėtų valgyti skaniai ir sveikai?


VMVT

Kokios kokybės patiekalai tiekiami vaikams mokyklų ir darželių valgyklose, taip pat kokiomis sąlygomis gaminamas maistas, nuolat tikrina Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai. Kasmet 50 proc. patikrinimų nustatoma higienos, maisto saugos ar kokybės pažeidimų. Kaip spręsti jau tragiška tampančią situaciją?


2015-04-24 / VMVT įvykiai, strategija

Lietuviškas ,,Džiugo“ sūris pasieks Brazilijos gyventojus


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) gavo Brazilijos žemės ūkio, gyvūnų ir maisto ministerijos patvirtinimą dėl galimybės eksportuoti lietuvišką ,,Džiugo“ sūrį į šią šalį. Brazilus jau netrukus pasieks AB „Žemaitijos pienas“ „Dziugas mild“, „Dziugas piquant“ ir „Dziugas Delicate“ sūriai.


2015-04-24 / Importas/Eksportas

Šią savaitę AKM nustatytas 2 šernams


VMVT

Šią savaitę Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute AKM diagnozė patvirtinta dviem šernams, rastiems Rokiškio rajono Kamajų seniūnijos miške.


2015-04-24 / Gyvūnų sveikata

J. Milius: „Per 20 metų į 70 proc. Lietuvos rajonų neatvyko dirbti nė vienas jaunas veterinarijos gydytojas“


VMVT

Kasmet paskutinį balandžio šeštadienį visame pasaulyje minint veterinarijos dieną, prisimenama, kokia svarbi ši profesija. Ne veltui Pasaulinė veterinarijos gydytojų asociacija savo devizu pasirinko šūkį „Sveiki gyvūnai – sveiki žmonės“. Apie tai, kokius iššūkius šiandien reikia įveikti veterinarijos gydytojams, pokalbis su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorium dr. Jonu Milium.

 

 

 


2015-04-24 / VMVT įvykiai, strategija

Prekiauti gyvais paukščiais galima tik nustatytose vietose


VMVT

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistai primena, kad prasidėjus pavasarinei prekybai gyvais vienadieniais viščiukais ar vištomis dedeklėmis, jais prekiauti galima tik nustatytose vietose – paukštininkystės ūkiuose, naminių paukščių prekiautojų patalpose ar savivaldybių sprendimais patvirtintose turgavietėse.


2015-04-23 / Prekybos kontrolė

„Kretingos maistas“ į mokyklų valgyklas tiekė nesaugius ir nekokybiškus patiekalus


VMVT

Nemažai mokinių ir jų tėvų jau ne vienerius metus yra nepatenkinti maitinimo kokybe ugdymo įstaigose, todėl Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai ypatingą dėmesį skiria valgykloms, reaguojama į kiekvieną skundą. Vos gavus skundą dėl Žeimių mokykloje-daugiafunkciniame centre (Mokyklos g. 1, Žeimių miestelis, Jonavos r.) gaminamų patiekalų kokybės, išsiaiškinti situacijos išvyko profesionalų komanda iš centrinės VMVT.


2015-04-22 / Maisto gamybos kontrolė
Daugiau naujienų