Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

Alytaus rajone randama vis daugiau nuo afrikinio kiaulių maro nugaišusių šernų


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Alytaus rajone, Alovės seniūnijos miške, rasti 4 nuo afrikinio kiaulių maro (AKM) nugaišę šernai. Žvėrių gaišenos aptiktos vykdant AKM užkrėstos teritorijos apžiūrą. Šiame miške per tris savaites jau rasta 15 nugaišusių šernų, kuriems atlikus laboratorinius tyrimus, buvo nustatytas AKM virusas.


2014-10-21 / Gyvūnų sveikata

Iš lietuvių mokosi, kaip supaprastinti reikalavimus mažoms įmonėms


VMVT

Europos Komisija (EK) palaiko mažuosius gamintojus bei šeimos ūkius ir skatina Europos Sąjungos (ES) šalis nedidelėms įmonėms kiek įmanoma lengvinti įvairių reglamentų reikalavimus. Kadangi Lietuvoje nedidelių maisto perdirbimo cechų įkūrimo procedūros supaprastintos jau prieš kelis metus, EK patikėjo Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (VMVT) kartu su Italijos kompanija „Opera“ Europos šalių specialistams suorganizuoti mokymus „Smulkioms įmonėms taikomi paprastesni reikalavimai“.


2014-10-17 / VMVT įvykiai, strategija

Šiaulių konditerijos įmonė „Beržynėlis“ negalės gaminti


VMVT

Šiaulių įmonei „Beržynėlis“ (Gegužių g. 45A, Šiauliai) laikinai uždrausta gaminti konditerijos ir pyrago gaminius. Tokį sprendimą priėmė Šiaulių Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT), kai inspektoriai įmonėje užfiksavo daug grubių higienos pažeidimų. Nustatyta, kad patalpos nevalytos – ant grindų, apsauginių langų žaliuzių ir kitų paviršių susikaupę nešvarumų. Laiptinė, kuri turėtų būti naudojama žaliavoms pristatyti, užkrauta pašaliniais, gamyboje nenaudojamais daiktais, nešvari.

 

 


2014-10-17 / Maisto gamybos kontrolė

VMVT specialistai dalinosi pažangaus personalo valdymo patirtimi


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) daug dėmesio skiria pažangioms  personalo valdymo naujovėms: atlieka naujai priimamų darbuotojų lūkesčių ir išeinančių iš darbo žmonių grįžtamojo ryšio tyrimus, taiko šiuolaikiškus priimamų darbuotojų adaptacijos metodus, kuria šiltą bei pasitikėjimu paremtą organizacijos kultūrą. Šių metų spalio 15 d. su VMVT personalo valdymo ypatumais galėjo susipažinti įvairių valstybinių institucijų personalo specialistai.  Juos į VMVT pasidalinti gerąja patirtimi pakvietė Valstybės tarnybos departamentas, jau ne pirmą kartą organizuojantis tokį, gražia tradicija tampantį renginį.


2014-10-17 / VMVT įvykiai, strategija

Lietuvos ir Rusijos pareigūnai aiškinsis dėl suklastotų dokumentų


VMVT

Rytoj, spalio 17 d., Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje lankysis Rusijos Federacijos federalinės veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnybos atstovai. Jų vizito tikslas – aptarti galimus dokumentų klastojimo bei nelegalaus mėsos produktų transportavimo Rusijos teritorijoje klausimus. Susitikime taip pat dalyvaus ir Kazachstano atsakingos institucijos vadovai.


2014-10-16 / VMVT įvykiai, strategija

Pasaulinę maisto dieną – dėmesys mažiems šeimos ūkiams


VMVT

Šeimos ūkiai maitina pasaulį, saugo žemę. Tokiu šūkiu šiemet minima Pasaulinė maisto diena – spalio 16-oji. Atkreipdama dėmesį į mažuosius šeimos ūkius, Jungtinių Tautų maisto ir žemės ūkio organizacija (FAO) siekia, kad visame pasaulyje būtų skatinami bei palaikomi smulkūs ir vidutiniai ūkiai. Būtent jie kasmet gelbsti nuo nedarbo, bado ir prastos mitybos milijonus skurdžiausių pasaulio kraštų gyventojų.


2014-10-16 / VMVT įvykiai, strategija

Alytaus rajone rasti dar 5 šernai, kritę nuo afrikinio kiaulių maro


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Alytaus rajone, Alovės seniūnijos miške rasti 5 nuo afrikinio kiaulių maro (AKM) nugaišę šernai. Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute atlikti mėginių tyrimai patvirtino AKM diagnozę. Šernų gaišenos sunaikintos, atlikta teritorijos dezinfekcija.


2014-10-15 / Gyvūnų sveikata
Daugiau naujienų