Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

Lenkijoje afrikinis kiaulių maras nustatytas naminėms kiaulėms


VMVT

Lenkijos Podlaskie provincijos Bialostoko apskrityje patvirtintas naujas afrikinio kiaulių maro (AKM) atvejis. Liga nustatyta penkioms naminėms kiaulėms. Ūkis, kuriame iš viso buvo laikomos 8 kiaulės, nuo Baltarusijos sienos nutolęs apie 300 m.


2014-07-25 / Gyvūnų sveikata

Saldainyje rastas metalinis svetimkūnis


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad vakar buvo gauta informacija apie saldainyje „Pergalė Truffles Original“ (tinkamumo vartoti terminas iki 2015-04-29) rastą metalinį svetimkūnį.


2014-07-25 / Kiti

Dviem Šiaulių kebabinėm uždrausta gaminti maistą


VMVT

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai atlikę patikrinimus, dviem kebabinėm skyrė griežtas baudas. Šiaulių VMVT specialistai sustabdė Šiauliuose Radviliškio gatvėje stovinčios mobilios kebabinės veiklą, nes maistas buvo ruošiamas ir tiekiamas vartotojams, neturint leidimo. Taip pat nebuvo tekančio šalto ir karšto vandens, neįrengta nuotekų sistema, kebabai gaminami iš žaliavų, kurių tinkamumo vartoti terminai pasibaigę.


2014-07-25 / Maisto gamybos kontrolė

Maisto papildai – apšvitinti jonizuojančiąja spinduliuote


VMVT

Europos Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema (RASFF) gauta informacija, kad maisto papildų „Bodyflex Combi“ sudėtyje yra džiovintų dilgėlių miltelių, kurie apšvitinti jonizuojančia spinduliuote.


2014-07-24 / Prekybos kontrolė

Ignalinos rajono ūkyje – afrikinis kiaulių maras


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad vakar vakare gautas UAB ,,Idavang“ (Goštauto 40, Vilnius) generalinio direktoriaus pranešimas apie pastebėtą padidėjusį kiaulių gaišimą šiai bendrovei priklausančiame Rupinskų padalinyje (Rupinskų k., Kazitiškio sen., Ignalinos r.).


2014-07-24 / Gyvūnų sveikata

Visa šeima erkiniu encefalitu užsikrėtė vartodama savo ožkų pieną


VMVT

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistams atlikus patikrinimą, erkiniu encefalitu susirgusios keturių asmenų šeimos sodyboje Klaipėdos rajone, Utrių kaime, ši liga diagnozuota ir dviem ožkom.


2014-07-23 / Gyvūnų sveikata

Salmoneliozės protrūkio Šiaulių rajone priežastis – „Labnoros“ tortai


VMVT

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistams tęsiant tyrimą dėl Šiaulių rajone kilusio salmoneliozės protrūkio ir ištyrus konditerijos įmonėje „Labnora“ paimtus penkis maisto bei dešimt aplinkos plovinių mėginių, rasta salmonelių.

 


2014-07-23 / Maisto gamybos kontrolė
Daugiau naujienų