Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

Dėl aplaidumų tvarkant maistą, kaimo valgykla priversta kurį laiką nedirbti


VMVT

Kaišiadorių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, laikinai sustabdyta individualiai įmonei priklausančios valgyklos, įsikūrusios Vaiguvos kaime (Kruonio sen., Kaišiadorių r.), veikla.


2015-06-30 / Viešasis maitinimas

VMVT kontroliuos su maistu besiliečiančių gaminių ir medžiagų gamintojus bei tiekėjus


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) nuo š. m. liepos 1 d. pradeda vykdyti su maistu besiliečiančių gaminių ir medžiagų rinkos priežiūrą bei kontrolę. Šias funkcijas VMVT perėmė iš Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos prie Ūkio ministerijos. Iki šiol VMVT specialistai kontroliavo tik gamintojų ir maisto tvarkymo subjektuose naudojamus su maistu besiliečiančius gaminius bei medžiagas.


2015-06-30 / VMVT įvykiai, strategija

Vartotojas įsigijo nesaugių amerikietiškų maisto papildų


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavo pranešimą apie nesaugius amerikietiškus maisto papildus „Arnold Iron Dream Concentrated Night Time Recover“.


2015-06-30 / Vartotojams

Airijoje nustatytas galvijų kempinligės atvejis


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba gavo informaciją, kad Airijoje, Lauto grafystėje nustatytas galvijų spongiforminės encefalopatijos (GSE), kitaip vadinamos kempinlige, atvejis. Vykdant šios ligos stebėsenos programą, GSE nustatyta kritusiam galvijui. Bandoje iš viso buvo laikomi 289 galvijai.


2015-06-26 / Gyvūnų sveikata

Afrikinis kiaulių maras plinta


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad šią savaitę užregistruoti du afrikinio kiaulių maro (AKM) atvejai šernams, sumedžiotiems Kauno ir Molėtų rajono seniūnijose, kuriose iki šiol AKM atvejų nebuvo užregistruota.


2015-06-26 / Gyvūnų sveikata

Kaip rūpintis laikomais gyvūnais vasaros metu


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba primena, kad vasarą, ypač per karščius, būtina pasirūpinti gyvūnais, laikomais pastatuose (paukštidėse, kiaulidėse), kur oro apykaita priklauso nuo ventiliacijos.


2015-06-26 / Gyvūnų gerovė

Įspėjimas saldumynų gamintojams – jų gaminiai gali būti nesaugūs


VMVT

Konditerijos gaminių ­– šokoladinių saldainių, kepinių gamintojai turėtų keisti gamybos technologijas ir naudoti aukštesnės kokybės žaliavas. Tokias išvadas paskelbė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai, ištyrę 24 skirtingų maisto produktų sudėtį. Tyrimo metu buvo siekiama nustatyti, kiek šiuose produktuose yra sveikatai nepalankių riebalų – riebalų rūgščių trans izomerų.


2015-06-25 / Maisto gamybos kontrolė
Daugiau naujienų