Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

Maisto papilduose sportininkams nustatytos neleistinos medžiagos


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad uždrausta prekiauti ir nurodyta surinkti iš rinkos nesaugius amerikietiškus maisto papildus sportininkams „Arnold Series Iron Cuts“.


2014-10-22 / Prekybos kontrolė

Iš rinkos surenkami nesaugūs saldumynai


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad uždrausta prekiauti ir nurodyta surinkti iš rinkos nesaugius čekiškus šokoladinius ir vanilinius pudingus su žaisliukais „Kids world dogs“ ir kakavos bei vanilės skonio pudingus su žaisliukais „Puponautai“.


2014-10-22 / Prekybos kontrolė

Baltarusiškuose mėsos gaminiuose – AKM virusas


VMVT

Vakar Rusijos veterinarijos tarnyba („Rosselchoznadzor“) pranešė, kad aptiko afrikinio kiaulių maro (AKM) virusą iš Minsko į Rusiją įvežtuose mėsos produktuose. Rusijos pareigūnams tai sukėlė įtarimų, kad Baltarusijoje perdirbama AKM virusu užkrėsta kiauliena.

 

 

 


2014-10-22 / Prekybos kontrolė

Alytaus rajone randama vis daugiau nuo afrikinio kiaulių maro nugaišusių šernų


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Alytaus rajone, Alovės seniūnijos miške, rasti 4 nuo afrikinio kiaulių maro (AKM) nugaišę šernai. Žvėrių gaišenos aptiktos vykdant AKM užkrėstos teritorijos apžiūrą. Šiame miške per tris savaites jau rasta 15 nugaišusių šernų, kuriems atlikus laboratorinius tyrimus, buvo nustatytas AKM virusas.


2014-10-21 / Gyvūnų sveikata

Iš lietuvių mokosi, kaip supaprastinti reikalavimus mažoms įmonėms


VMVT

Europos Komisija (EK) palaiko mažuosius gamintojus bei šeimos ūkius ir skatina Europos Sąjungos (ES) šalis nedidelėms įmonėms kiek įmanoma lengvinti įvairių reglamentų reikalavimus. Kadangi Lietuvoje nedidelių maisto perdirbimo cechų įkūrimo procedūros supaprastintos jau prieš kelis metus, EK patikėjo Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (VMVT) kartu su Italijos kompanija „Opera“ Europos šalių specialistams suorganizuoti mokymus „Smulkioms įmonėms taikomi paprastesni reikalavimai“.


2014-10-17 / VMVT įvykiai, strategija

Šiaulių konditerijos įmonė „Beržynėlis“ negalės gaminti


VMVT

Šiaulių įmonei „Beržynėlis“ (Gegužių g. 45A, Šiauliai) laikinai uždrausta gaminti konditerijos ir pyrago gaminius. Tokį sprendimą priėmė Šiaulių Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT), kai inspektoriai įmonėje užfiksavo daug grubių higienos pažeidimų. Nustatyta, kad patalpos nevalytos – ant grindų, apsauginių langų žaliuzių ir kitų paviršių susikaupę nešvarumų. Laiptinė, kuri turėtų būti naudojama žaliavoms pristatyti, užkrauta pašaliniais, gamyboje nenaudojamais daiktais, nešvari.

 

 


2014-10-17 / Maisto gamybos kontrolė

VMVT specialistai dalinosi pažangaus personalo valdymo patirtimi


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) daug dėmesio skiria pažangioms  personalo valdymo naujovėms: atlieka naujai priimamų darbuotojų lūkesčių ir išeinančių iš darbo žmonių grįžtamojo ryšio tyrimus, taiko šiuolaikiškus priimamų darbuotojų adaptacijos metodus, kuria šiltą bei pasitikėjimu paremtą organizacijos kultūrą. Šių metų spalio 15 d. su VMVT personalo valdymo ypatumais galėjo susipažinti įvairių valstybinių institucijų personalo specialistai.  Juos į VMVT pasidalinti gerąja patirtimi pakvietė Valstybės tarnybos departamentas, jau ne pirmą kartą organizuojantis tokį, gražia tradicija tampantį renginį.


2014-10-17 / VMVT įvykiai, strategija
Daugiau naujienų