Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje lankosi Maroko atsakingų specialistų delegacija


VMVT

Šią savaitę Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje Maroko atsakingų specialistų delegacija (4 asmenys) vertina Lietuvoje vykdomą valstybinę maisto ir veterinarijos kontrolę, lankosi įvairiose maisto grandinės įmonėse. Vienas pagrindinių vizito tikslų – aptarti jautienos ir jos produktų eksporto į Maroką galimybes.


2015-03-03 / VMVT įvykiai, strategija

Surenkami iš rinkos nepilnai paženklinti miltai


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavo pranešimą iš Jungtinės Karalystės atsakingos institucijos dėl miltų mišinio rinkinio „Morrisons Fajita Meal Kit“ iš Švedijos, kurio ženklinime nenurodyta, kad sudėtyje gali būti alergenų – migdolų baltymų, kurie jautriems žmonėms gali sukelti alergines reakcijas.


2015-03-03 / Prekybos kontrolė

Iš rinkos surenkami nesaugūs džiovinti abrikosai


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad iš mūsų šalies rinkos surenkami džiovinti abrikosai iš Uzbekijos (partijos Nr. 30.10.2015, tinkamumo vartoti terminas – 2015-10-30) dėl juose nustatyto per didelio kiekio sieros dioksido.


2015-03-02 / Prekybos kontrolė

Lietuviškiems pieno produktams – Argentinos rinka


VMVT

Patvirtinta, kad Lietuvos pieno produktų gamintojams atveriama Argentinos rinka. Šiandien, kovo 2 d., šios šalies ambasada persiuntė informaciją apie sėkmingai baigtas derybas dėl veterinarinių sertifikatų pieno ir pieno produktų eksportui suderinimo.


2015-03-02 / Importas/Eksportas

Sula – pavasario gamtos dovana žmonėms


VMVT

Artėjant pavasariui, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba sulaukia vis daugiau klausimų apie sulos rinkimą, gamybą ar pardavimą. Į klausimus apie tai atsako Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Maisto skyriaus vyriausioji specialistė Vida Jarošienė.


2015-03-02 / Vartotojams

Šią savaitę – du nauji AKM atvejai


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad šią savaitę Lietuvoje užregistruoti 2 nauji afrikinio kiaulių maro (AKM) atvejai.


2015-02-27 / Gyvūnų sveikata

Baigta du mėnesius trukusi didelio masto tarptautinė operacija ,,Opson IV“


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba kartu su Muitinės departamentu prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos dalyvavo tarptautinėje Europolo – Interpolo inicijuotoje operacijoje ,,OPSON IV“. Šios operacijos tikslas – rinkoje, gamybos įmonėse bei importo metu nustatyti suklastotą ir nestandartinį maistą (neatitinkantį gamybos, pakavimo, laikymo ir tiekimo reikalavimų, nurodytų ES ir nacionaliniuose teisės aktuose), įskaitant ir alkoholinius gėrimus.


2015-02-27 / VMVT įvykiai, strategija
Daugiau naujienų