Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

Įvertinta šalies moksleivių maitinimo kokybė


VMVT

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai kiekvienų mokslo metų pradžioje vertina ir analizuoja, kaip šalies mokyklose maitinami moksleiviai. Didžiausias dėmesys skiriamas pagrindiniams kokybišką maitinimą užtikrinantiems aspektams – valgyklų patalpų būklei,  moksleivių maitinimo kokybei, draudžiamų maisto priedų ar neleistinų maisto produktų tiekimui, mokyklų dalyvavimui sveikos mitybos įpročius ugdančiose Europos Sąjungos finansuojamose programose.


2014-10-30 / Viešasis maitinimas

Įsigaliojo Paramos teikimo už paskerstas kiaules dėl AKM grėsmės taisyklės


VMVT

Vakar, 2014 m. spalio 29 d., įsigaliojo Paramos teikimo kiaulių laikytojams už kiaules, paskerstas dėl afrikinio kiaulių maro (AKM) grėsmės, taisyklės, patvirtintos Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2014 m. spalio 24 d. įsakymu Nr. 3D-790 (taisyklės). Šios taisyklės reglamentuoja paramos ir pagalbos teikimą, iš valstybės biudžeto lėšų kompensuojant dalį išlaidų kiaulių laikytojams už paskerstas kiaules.


2014-10-30 / Gyvūnų sveikata

Stiprinama kova su kontrabanda ir nelegalia apyvarta


VMVT

Siekiant įgyvendinti kovos su kontrabanda ir nelegalia apyvarta priemones, teritorinių valstybinių maisto ir veterinarijos tarnybų inspektoriai per šių metų rugsėjo – spalio mėnesius atliko daugiau kaip 320 tikslinių patikrinimų turgavietėse, patikrino beveik 330 transporto priemonių, gabenančių mėsą ir kitus maisto produktus. Buvo organizuoti 47 neplaniniai patikrinimai turgavietėse kartu su Valstybinės mokesčių inspekcijos ir Policijos komisariatų atstovais. 


2014-10-29 / Maisto gamybos kontrolė

Ar jums tikrai reikia šuns?


VMVT

Impulsyviai priimtas sprendimas pirkti vieną ar kitą daiktą dažnai baigiasi ir ištuštėjusiomis kišenėmis, ir sąžinės priekaištais. Pasekmės dar sudėtingesnės, jei neapsvarsčius visų „už” ir „prieš” įsigyjamas šuo. Ką reikėtų apgalvoti prieš įsigyjant keturkojį draugą?


2014-10-29 / Vartotojams

Švenčionių rajone penkiems šernams nustatytas afrikinis kiaulių maras


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Švenčionių rajone, Cirkliškio seniūnijoje, 9 km atstumu nuo Baltarusijos sienos, rasti penki nugaišę šernai, užsikrėtę afrikiniu kiaulių maru (AKM). Tai patvirtino Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto laboratorijoje atlikti tyrimų rezultatai.


2014-10-28 / Gyvūnų sveikata

Paskerdusiems kiaules dėl AKM grėsmės – parama iš valstybės biudžeto


VMVT

Valstybė kompensuos kiaulių laikytojams dalį išlaidų už paskerstas kiaules dėl afrikinio kiaulių maro (AKM) grėsmės. Dėl patirtų nuostolių atlyginimo reikia kreiptis į savo gyvenamosios vietos savivaldybę iki lapkričio 10 d.


2014-10-28 / Vartotojams

Už energinių gėrimų pardavimą paaugliams – baudos iki 400 Lt


VMVT

Jaunesniems kaip 18 metų asmenims nuo šių metų lapkričio 1 d. draudžiama parduoti, nupirkti ar kitaip perduoti energinius gėrimus. Kaip prekybose vietose laikomasi šio reikalavimo jau pirmąją lapkričio savaitę planuoja kartu tikrinti teritorinių policijos įstaigų pareigūnai, valstybinių maisto ir veterinarijos tarnybų inspektoriai ir savivaldybių darbuotojai.

 

 

 


2014-10-27 / Prekybos kontrolė
Daugiau naujienų