Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

Stiprinama asmeninio bagažo kontrolė


VMVT

Kaip kiekvienais metais, šventiniu laikotarpiu daugėja keliaujančių lėktuvais ar kitomis transporto priemonėmis. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba sugriežtino apsaugos priemones šalies valstybinės sienos kirtimo vietose, ypatingas dėmesys skiriamas asmeninio bagažo kontrolei. Kreiptasi ir į kitas atsakingas institucijas – Muitinės departamentą prie Finansų ministerijos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybą prie Vidaus reikalų ministerijos dėl pasienio kontrolės sustiprinimo.


2014-11-21 / Vartotojams

Rokiškio rajone sumedžiotiems šernams nustatytas afrikinis kiaulių maras


VMVT

Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto specialistai patvirtino afrikinio kiaulių maro (AKM) diagnozę dviem šernams, sumedžiotiems Rokiškio rajono Kriaunų seniūnijos miške. Šiemet tai jau 2 AKM atvejis, nustatytas šernams šiame rajone.


2014-11-21 / Gyvūnų sveikata

Kazachstano ambasada: Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonė mums pavyzdys


VMVT

Vakar, lapkričio 20 d., Kazachstano Respublikos ambasados ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) kvietimu, Lietuvos maisto pramonės asociacijų ir atskirų gamybos įmonių atstovai aptarė perspektyvas ir galimybes plėtoti dvišalius verslo ryšius.


2014-11-21 / VMVT įvykiai, strategija

Vilniaus rajone daugėja afrikinio kiaulių maro atvejų


VMVT

Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto duomenimis, šiandien afrikinio kiaulių maro (AKM) diagnozė patvirtinta Vilniaus rajone, Nemenčinės seniūnijoje rastam nugaišusiam šernui.


2014-11-20 / Gyvūnų sveikata

Sudrausminti nelegalūs prekeiviai maisto produktais Alytuje ir Kaišiadoryse


VMVT

Gavę informaciją iš gyventojų, Alytaus ir Kauno apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai pranešė apie pastebėtą prekybą mėsos produktais tiesiai iš automobilių Alytuje ir Kaišiadoryse. Alytaus ir Kaišiadorių valstybinių maisto ir veterinarijos tarnybų inspektoriai kartu su policijos pareigūnais nedelsiant patikrino šias prekybos vietas.


2014-11-20 / Prekybos kontrolė

Uždrausta prekyba sportininkams skirtais amerikietiškais papildais


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavo pranešimą iš Lenkijos dėl nesaugių maisto papildų sportininkams „Animal Cuts“ (partijos Nr. 186875G, gamintojas ,,Universal Nutrition“, JAV), kurių sudėtyje nustatyta draudžiamos medžiagos – β-feniletilamino.


2014-11-19 / Prekybos kontrolė

EK svarstyta paukščių gripo situacija Europoje


VMVT

Europos Komisija (EK) lapkričio 18 d. priėmė sprendimą dėl Olandijoje ir Anglijoje nustatytų paukščių gripo židinių. Sprendimu patvirtinti griežti veterinariniai apribojimai ir būtinos saugos priemonės, kurias privalo vykdyti šios valstybės, siekdamos kontroliuoti ligą ir užkirsti kelią didelio patogeniškumo paukščių gripo virusui patekti į kitas valstybes.


2014-11-19 / VMVT įvykiai, strategija
Daugiau naujienų