Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

Globėjai Naujojoje Vilnioje nesirūpina laikomais gyvūnais


VMVT

Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai (VMVT), reaguodami į gautus pranešimus dėl Skydo gatvėje 44A (Naujoji Vilnia, Vilnius) esančioje teritorijoje netinkamai vykdomos gyvūnų globos, atliko patikrinimą.


2015-01-29 / Gyvūnų gerovė

Ant vartotojų stalo nepateko daugiau kaip 2 tūkst. tonų nesaugių ar nekokybiškų produktų


VMVT

Pernai Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai neleido realizuoti 2 420 t nesaugių ar nekokybiškų produktų. Didžioji dalis buvo konfiskuoti pasienyje arba platintojų sandėliuose, todėl net nepasiekė prekybos vietų.


2015-01-29 / Maisto gamybos kontrolė

Lietuviškos jautienos eksporto keliai krypsta į artimuosius rytus


VMVT

Ieškodama naujų rinkų Lietuvos gamintojams, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) 2014 m. intensyviai bendradarbiavo su Egipto, Maroko, Saudo Arabijos, Irano kompetentingomis institucijomis. Įteisinus ritualinį gyvulių skerdimą, derybos dėl eksporto galimybių tapo dar intensyvesnės. Numatoma, kad vasario mėnesį į Lietuvą atvyks Irano, o kovą – Maroko ekspertų delegacijos, kurios įvertins mūsų šalyje taikomos maisto ir veterinarinės kontrolės atitiktį jų šalių reikalavimams.


2015-01-28 / VMVT įvykiai, strategija

Šiemet patvirtintas jau penktas afrikinio kiaulių maro atvejis


VMVT

Alytaus rajone, Alovės seniūnijos miške sumedžiotam šernui nustatytas afrikinis kiaulių maras (AKM). Šerno mėginiai buvo atrinkti vykdant nacionalinę AKM stebėsenos ir kontrolės programą.

 


2015-01-28 / Gyvūnų sveikata

Europoje plinta paukščių gripas


VMVT

Šią savaitę Bulgarijos Burgo regione nustatytas didelio patogeniškumo paukščių gripo H5N1 protrūkis. Liga patvirtinta ištyrus Juodosios jūros pakrantėje rastą nugaišusį pelikaną. Bulgarijos veterinarijos specialistai įtaria, kad virusas į šalį pateko migruojant laukiniams paukščiams, kurių keliai kerta Juodosios jūros pakrantę ir ežeringą Burgo regioną.


2015-01-27 / Gyvūnų sveikata

Briuselyje skubus pasitarimas dėl Rusijos embargo


VMVT

Lietuvos, Lenkijos ir Estijos žemės ūkio ministrai Briuselyje ketina aptarti Rusijos embargo padarinius ir galimus dvišalius kitų valstybių susitarimus su Rusija dėl žemės ūkio produkcijos eksporto atnaujinimo.


2015-01-26 / Kiti

Dėl higienos pažeidimų laikinai uždaryta sostinės Centrinė ūkininkų turgavietė


VMVT

Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai nustatė, kad sostinės Centrinėje ūkininkų turgavietėje (Ukmergės g. 259A) neužtikrinamas vandens tiekimas, nefasuoti maisto produktai neapsaugoti nuo taršos. Nefasuotais ir nepaženklintais žuvų produktais prekiaujama iš atvirų dėžių.


2015-01-26 / Prekybos kontrolė
Daugiau naujienų