Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

Dėl pasikartojančių pažeidimų laikinai sustabdyta konditerijos cecho veikla


VMVT

Šiaulių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, laikinai sustabdyta UAB ,,Sanrista” (Šiauliai, Lieporių g. 5A) kreminės konditerijos gaminių cecho veikla.


2014-10-24 / Maisto gamybos kontrolė

Pesticidų obuoliuose baiminamasi be reikalo


VMVT

Šiuo metu parduotuvių lentynos ir turgaus prekystaliai lūžta nuo lietuviškų ir atvežtinių obuolių, tačiau ne vienam kyla klausimas, ar šie vitaminų bombomis vadinami vaisiai iš tiesų stiprina organizmą, ar, atvirkščiai, yra nesaugūs, nes yra užteršti pesticidais. Daugelis lietuvių ypač įtariai žiūri į lenkišką ir olandišką produkciją, tačiau pastarųjų ketverių metų tyrimų rezultatai rodo, kad baiminamasi be reikalo. Nė viename 2011–2014 m. Lietuvoje tirtame mėginyje didžiausia leidžiama pesticidų koncentracija neviršyta.


2014-10-24 / Prekybos kontrolė

Afrikinio kiaulių maro problemos nagrinėtos NATO seminare


VMVT

Šių metų spalio 21–22 dienomis NATO centrinėje būstinėje, Briuselyje, vyko NATO jungtinės sveikatos, žemės ūkio ir maisto grupės (JHAFG) seminaras, kuriame dalyvavo 60 atstovų iš 30 šalių. Renginyje buvo svarstomos nacionalinio saugumo grėsmės, pasirengimas krizėms, aptartos civilinio ir karinio bendradarbiavimo galimybės.


2014-10-23 / VMVT įvykiai, strategija

Maisto papilduose sportininkams nustatytos neleistinos medžiagos


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad uždrausta prekiauti ir nurodyta surinkti iš rinkos nesaugius amerikietiškus maisto papildus sportininkams „Arnold Series Iron Cuts“.


2014-10-22 / Prekybos kontrolė

Iš rinkos surenkami nesaugūs saldumynai


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad uždrausta prekiauti ir nurodyta surinkti iš rinkos nesaugius čekiškus šokoladinius ir vanilinius pudingus su žaisliukais „Kids world dogs“ ir kakavos bei vanilės skonio pudingus su žaisliukais „Puponautai“.


2014-10-22 / Prekybos kontrolė

Baltarusiškuose mėsos gaminiuose – AKM virusas


VMVT

Vakar Rusijos veterinarijos tarnyba („Rosselchoznadzor“) pranešė, kad aptiko afrikinio kiaulių maro (AKM) virusą iš Minsko į Rusiją įvežtuose mėsos produktuose. Rusijos pareigūnams tai sukėlė įtarimų, kad Baltarusijoje perdirbama AKM virusu užkrėsta kiauliena.

 

 

 


2014-10-22 / Prekybos kontrolė

Alytaus rajone randama vis daugiau nuo afrikinio kiaulių maro nugaišusių šernų


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Alytaus rajone, Alovės seniūnijos miške, rasti 4 nuo afrikinio kiaulių maro (AKM) nugaišę šernai. Žvėrių gaišenos aptiktos vykdant AKM užkrėstos teritorijos apžiūrą. Šiame miške per tris savaites jau rasta 15 nugaišusių šernų, kuriems atlikus laboratorinius tyrimus, buvo nustatytas AKM virusas.


2014-10-21 / Gyvūnų sveikata
Daugiau naujienų