Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

Miške rasta baltarusiškų maisto papildų siunta


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) gavusi informacijos, kad Vilniaus rajono Melekonių miške rastas išbarstytas didelis kiekis – apie 300 kg buteliukų su neaiškiomis tabletėmis, nedelsiant atliko tyrimą. VMVT inspektoriai nustatė, kad tai maisto papildai „YaYa bears Omega-3“, kurių gamintojas – Baltarusijos įmonė „Malkut“. Paaiškėjo, kad tai siunta, kuri dar 2013 m. gruodžio mėnesį turėjo pasiekti Baltarusiją, bet taip ir nebuvo atvežta.


2015-07-03 / Vartotojams

Olandijoje – suklastotos pieno mišinių kūdikiams etiketės


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavo informaciją, kad mažose Olandijos parduotuvėse buvo parduodami nedideli kiekiai pieno mišinių, skirtų alergiškiems kūdikiams „Nutrilon Pepti“ suklastotomis etiketėmis.

 

 

 


2015-07-02 / Prekybos kontrolė

Šiaulių kebabinė prie Bubių tvenkinio dirbo nelegaliai ir antihigieniškomis sąlygomis


VMVT

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai uždraudė mobilios kebabinės, stovinčios prie Bubių tvenkinio Šiaulių rajone, veiklą. Mat kebabai buvo ruošiami neturint leidimo – Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo.


2015-07-02 / Maisto gamybos kontrolė

Vaikų maitinimo valgiaraščiuose – kokybiški ir sveikatai palankūs patiekalai


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) nuo š. m. liepos 1 d. derins vaikų ugdymo įstaigų, socialinės globos įstaigų ir poilsio stovyklų valgiaraščius. Siekiant, kad būtų vadovaujamasi vienodais principais, VMVT parengė tvarką, pagal kurią ugdymo įstaigos turės rengti valgiaraščius ir pateikti juos derinti VMVT teritorinių padalinių specialistams.


2015-07-01 / VMVT įvykiai, strategija

Dėl aplaidumų tvarkant maistą, kaimo valgykla priversta kurį laiką nedirbti


VMVT

Kaišiadorių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, laikinai sustabdyta individualiai įmonei priklausančios valgyklos, įsikūrusios Vaiguvos kaime (Kruonio sen., Kaišiadorių r.), veikla.


2015-06-30 / Viešasis maitinimas

VMVT kontroliuos su maistu besiliečiančių gaminių ir medžiagų gamintojus bei tiekėjus


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) nuo š. m. liepos 1 d. pradeda vykdyti su maistu besiliečiančių gaminių ir medžiagų rinkos priežiūrą bei kontrolę. Šias funkcijas VMVT perėmė iš Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos prie Ūkio ministerijos. Iki šiol VMVT specialistai kontroliavo tik gamintojų ir maisto tvarkymo subjektuose naudojamus su maistu besiliečiančius gaminius bei medžiagas.


2015-06-30 / VMVT įvykiai, strategija

Vartotojas įsigijo nesaugių amerikietiškų maisto papildų


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavo pranešimą apie nesaugius amerikietiškus maisto papildus „Arnold Iron Dream Concentrated Night Time Recover“.


2015-06-30 / Vartotojams
Daugiau naujienų