Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

IMVIS

E-paslaugos       Portalo „Elektroniniai valdžios vartai“ paskirtis – viešojo administravimo institucijų paslaugų ir viešosios informacijos teikimas gyventojams, verslo subjektams ir kitoms suinteresuotoms tikslinėms grupėms "vieno langelio" principu, užtikrinant sėkmingą ir efektyvų elektroninių viešųjų paslaugų plėtojimą.
       Šiame portale vartotojui suteikiama galimybė greitai ir patogiai susirasti informaciją ir pasinaudoti pageidaujamomis elektroninėmis viešosiomis paslaugomis.
       Fiziniai ir juridiniai asmenys, naudodamiesi sistema „Elektroniai valdžios vartai“ ir atlikę autorizaciją per bankinę sistemą, naudodami el. parašą arba asmens tapatybės kortelę, gali nuotoliniu būdu pateikti prašymus dėl su maisto tvarkymu ir veterinarija susijusių dokumentų išdavimo.
       Vartotojai gali ne tik susirasti ir užsisakyti norimą paslaugą, bet ir gauti juos dominančios paslaugos aprašymą, peržiūrėti visas savo užsakytas paslaugas bei jos teikimo informaciją (elektroninės paslaugos teikimo esamą būseną, paslaugos užsakymo informaciją, informacinius pranešimus), užduoti klausimą paslaugos teikėjui ir peržiūrėti atsakymą į jį ir kt.