Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

IMVIS

Iš rinkos surenkamas nesaugus energinis gėrimas


VMVT

Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavus pranešimą, kad keliose Europos valstybėse, taip pat ir Lietuvoje išplatintas nesaugus energinis gėrimas „Maxim Long Lasting Energy Drink“, atliktas skubus tyrimas ir nesaugių partijų produktą uždrausta tiekti į rinką.


2015-08-28 / Prekybos kontrolė

Trakų rajone rastas nuo AKM nugaišęs šernas


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Trakų rajone užregistruotas dar vienas afrikinio kiaulių maro (AKM) atvejis laukinėje faunoje.


2015-08-28 / Gyvūnų sveikata

Klaipėdoje laikinai sustabdyta dar vienos maitinimo įmonės veikla


VMVT

Klaipėdos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, sustabdyta UAB „Miesto dviratis“ paplūdimio paviljono „Švyturys beach bar“ (Neringa) veikla.


2015-08-28 / Viešasis maitinimas

Ilgos derybos baigtos – mėsą ir jos produktus galėsime eksportuoti į JAV


VMVT

Lietuvos mėsos gamintojams ilgai laukta žinia iš už Atlanto – jų siūlomai produkcijai atveriama Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinka. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorių telefonu apie tai šiandien informavo JAV žemės ūkio departamento pareigūnas. Oficialus patvirtinimo raštas bus atsiųstas rytoj.


2015-08-27 / VMVT įvykiai, strategija

Kepykloje uždrausta gaminti kreminę konditeriją, laikinai sustabdyta 2 kavinių veikla


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad pastarosiomis dienomis atlikus patikrinimus, laikinai stabdyti savo veiklą buvo priverstos dvi viešojo maitinimo įmonės Palangoje ir Druskininkuose, o Panevėžio kepykloje uždrausta kepti kreminės konditerijos gaminius.


2015-08-27 / Maisto gamybos kontrolė

Trakų rajone nustatyti dar du AKM atvejai


VMVT

Atliekant AKM protrūkio epizootinį tyrimą Grendavės kaime (Grendavės sen., Trakų r.), nustatytas dar vienas ūkis, į kurį pateko AKM virusas. Šiame ūkyje buvo laikomos  9 kiaulės. Be to, gautas pranešimas apie nugaišusią kiaulę tos pačios seniūnijos Gruožininkų kaime, kur ūkininkas augino 16 kiaulių. Atlikus tyrimą, nustatyta, kad kiaulė taip pat nugaišo dėl AKM.


2015-08-27 / Gyvūnų sveikata

Gyvūnų gerovės užtikrinimas – mitai ar faktai?


VMVT

Lietuvos ūkininkai į Europos Sąjungos valstybes ir trečiąsias šalis kasmet eksportuoja apie 70 tūkst. galvijų, tad kartas nuo karto kyla diskusijos, ar užtikrinamos tinkamos gyvūnų gerovės sąlygos tolimų kelionių metu. Apie tai kalbamės su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriumi Jonu Miliumi.


2015-08-26 / Gyvūnų gerovė
Daugiau naujienų