Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

Laikinai sustabdyta parduotuvės veikla Lazdijuose


VMVT

Lazdijų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, laikinai sustabdyta individualiai įmonei priklausančios parduotuvės veikla Lazdijuose. Parduotuvėje buvo prekiaujama nealkoholiniais gėrimais bei riboto asortimento fasuotais maisto produktais.


2015-04-17 / Prekybos kontrolė

Šią savaitę AKM diagnozė – keturiems šernams


VMVT

Šią savaitę Lietuvoje užregistruoti 4 afrikinio kiaulių maro (AKM) atvejai laukinėje faunoje. Diagnozė patvirtinta trims nugaišusiems šernams, rastiems Varėnos, Rokiškio ir Trakų rajonuose. AKM taip pat nustatytas vienam sumedžiotam šernui Švenčionių rajono miške.


2015-04-17 / Gyvūnų sveikata

ES ekspertai iš VMVT sėmėsi patirties, kaip supaprastinti reikalavimus smulkiesiems gamintojams


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) jau ne vienerius metus skatina ūkininkus kuo daugiau savo užaugintos produkcijos perdirbti patiems, kad valgytojus pasiektų vietiniai produktai, o kaime kurtųsi daugiau darbo vietų. Tad jau nuo 2003 m. VMVT lengvina reikalavimus gamybos patalpų įrengimui mažuose ūkiuose.


2015-04-17 / VMVT įvykiai, strategija

Po švenčių – skundai dėl nekokybiško maisto


VMVT

Pasibaigus šventėms, dažniausiai padaugėja gyventojų skundų dėl įsigytų nekokybiškų maisto produktų ar suvalgytų patiekalų. Šiais metais šv. Velykos apkarto 12 vartotojų. Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje nagrinėti skundai dėl parduotuvėse įsigytų nekokybiškų žuvų, pieno ir mėsos produktų, dėl higienos reikalavimų nesilaikymo ir neteisingai nurodytų kainų prekybos kioskuose ar dėl viešojo maitinimo įmonių teikiamų paslaugų.


2015-04-15 / Kiti

Į Lietuvos rinką neleista importuoti beveik 19 t nesaugių sezamo sėklų


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad į Lietuvos rinką neleista importuoti beveik 19 tonų nesaugių indiškų sezamo sėklų.


2015-04-15 / Importas/Eksportas

Ką svarbu žinoti verslo atstovams, kad būtų lengviau dirbti?


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) prisijungė prie Lietuvos verslo konfederacijos iniciatyvos – konferencijų ciklo „Akis į akį su valstybės tarnyba“ ir jau ne vieną kartą verslininkams pristatė aktualiausias naujienas.


2015-04-14 / VMVT įvykiai, strategija

Maisto reklama – svarbu neklaidinti


VMVT

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai pabrėžia, kad maisto reklama dažnai balansuoja ant plonos pagrįstumo ribos. Daugiau kaip 80 proc. netinkamai reklamuojamų maisto produktų – maisto papildai. Vartotojų dėmesį stengiamasi atkreipti maisto produktams ar maisto papildams priskiriant išskirtines, ypatingas savybes, kurių šie neturi.


2015-04-14 / Vartotojams
Daugiau naujienų