Paieška

Kontaktai

Valstybinė maisto ir veterinarijos
tarnyba
Lietuvos Respublikos
Vyriausybės įstaiga
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188601279
Adresas Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8 5) 240 4361,
faks. (8 5) 240 4362,
el. paštas vvt@vet.lt.

Naujienų prenumerata

Už paskerstas kiaules ūkininkams išmokės 3,4 mln. Lt


VMVT

Ūkininkams, kurie dėl afrikinio kiaulių maro (AKM) priverstinai išskerdė kiaules, pradėtos mokėti kompensacijos patirtiems nuostoliams atlyginti. Medžiotojai taip pat jau gali gauti išmokas už sumedžiotus šernus.

 


2014-07-22 / Vartotojams

Ūkininkams ir medžiotojams – išmokos dėl AKM patirtų nuostolių


VMVT

Buferinėje afrikinio kiaulių maro (AKM) zonoje ūkininkaujantiems gyventojams, kurie iki balandžio 15 d. priverstinai paskerdė kiaules, bus pradedamos mokėti kompensacijos patirtiems nuostoliams padengti.


2014-07-21 / Vartotojams

Latvijoje afrikinis kiaulių maras peržengė užkrėstos teritorijos ribas


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad Latvijoje, Valkos regione, apie 30 km nuo Estijos, afrikinis kiaulių maras (AKM) nustatytas vienam nugaišusiam šernui ir naminėms kiaulėms.


2014-07-19 / Gyvūnų sveikata

Nauji afrikinio kiaulių maro židiniai kaimyninėse valstybėse


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Latvijos Kraslavos savivaldybėje ir Lenkijos Bialystoko vaivadijoje patvirtinti nauji afrikinio kiaulių maro (AKM) atvejai.


2014-07-18 / Gyvūnų sveikata

Dėl inspektorių nustatytų pažeidimų palangiškio pagaminti maisto produktai poilsiautojų nepasiekė


VMVT

Palangos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai uždraudė palangiškiui tiekti į rinką 16 kg savo ceche pagamintų čeburekų ir keptos duonos. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sustabdė automobilį, kuriuo buvo gabenami čeburekai ir kepta duona. Apie tai informavus Palangos valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą, jos inspektoriai atvyko patikrinti vežamą produkciją.


2014-07-18 / Prekybos kontrolė

VMVT primena, kad nuo liepos 1 d. įsigaliojo Reklamos įstatymo papildymas


VMVT

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad nuo šių metų liepos 1 dienos įsigaliojo Reklamos įstatymo 14 straipsnio papildymas 7 dalimi, kurioje nurodoma, kad energinių gėrimų reklamoje privalo būti įrašyti žodžiai „nevartoti su alkoholiniais gėrimais“.


2014-07-17 / Prekybos kontrolė

Paviljone Vilniuje laikinai uždrausta prekiauti lenkiška mėsa ir jos produktais


VMVT

Dėl nesiliaujančių afrikinio kiaulių maro protrūkių kaimyninėse šalyse, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba vykdo sugriežtintą kiaulienos ir jos produktų kontrolę, kartu su muitininkais nuolat organizuoja reidus, kurių metu tikrina transporto priemones, vežančias šiuos produktus.


2014-07-16 / Prekybos kontrolė
Daugiau naujienų